Olka

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

buahaha! dodatek jest iście demoniczny! szare, zapychające pulę przeciwników kostki są świetnym pomysłem, uwielbiam też nowe czary - są paskudne :), podobnie jak nowe wersje starych kreatur. Jeszcze więcej interakcji, jeszcze więcej nienawiści - naprawdę dobra rzecz.


Jak dla mnie ideał :)

Magiczna kostka :) kupiona dla znajomych do gry turniejowej w Warmachine (jak się okazało - nietypowy sposób odliczania czasu) i o dziwo kostka ma taki tryb! :) w ogóle trybów jest kilka i sprawdzają się w różnych sytuacjach (używamy do gier na czas lub liczymy ile czasu "zamulamy" na eurogrami :P) Mogłaby tylko kosztować bliżej stówki.


Nie spełnia moich oczekiwań :(

grałam wcześniej w kilka tytułów wydawnictwa Steve Jackson Games i pomimo banalnej, czasem wręcz głupkowatej mechaniki zawsze sprawiały mi sporo funu. Tutaj tego nie było, nie skończyliśmy nawet pierwszej partii. Totalny sucharek.


Dobry, solidny produkt

Gra już kultowa i klasyczna. Bardzo dobry tytuł rodzinny; lekki, z niewielką, przyjemną przeszkadzajkową interakcją. Sprawdzi się się zarówno z dzieciakami, mniej ogarniętymi planszówkowo znajomymi, nie lubiącą interakcji narzeczoną, jak i dziadkami :) na pewno warto posiadać ten tytuł w swojej kolekcji :)


Jak dla mnie ideał :)

Świetny dodatek! Dość długo (jakieś 10 partii...) przekonywałam się do niego, ale w końcu polubiłam go na tyle, że teraz gramy tylko z Torfowiskiem.

Torfowisko podnosi Aricolę na zupełnie nowy poziom, dodaje nowe możliwości i wymagania, pozwala zdobyć jeszcze więcej punktów i jeszcze bardziej przeszkadzać przeciwnikom. Skądinąd potrafi też bardziej sfrustrować :P

Mała uwaga: nie mieszać z taliami "F" i "X" - kończy się totalną roz.... :) no, generalnie nic się nie da zrobić, o :)


Marek

Liczba recenzji: 33

Koniczyna17

Liczba recenzji: 66