Omernon

Poliglota

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry podręcznik. Całe 500 stron, w których zawarto wszystkie najważniejsze zasady potrzebne graczom i mistrzowi gry. Ogromnym plusem całego systemu jest to, że wszystkie podręczniki z głównej linii znajdują się w tzw. Pathfinder Reference Document, czyli w takiej elektronicznej encyklopedii, po którą można legalnie i za darmo sięgnąć przez internet, i nie trzeba przy tym kupować podręczników! Uważam jednak, że pomimo istnienia PRD produkt jest wart tych 159 złotych, gdyż samo wydanie ze strony graficznej jest po prostu przepiękne (no i też znacznie wygodniej czyta się książkę), a na stole czy też półce taka księga prezentuje się naprawdę imponująco. Pathfindera polecam wszystkim, ale jest to raczej produkt skierowany do osób, które grały i znają D&D 3.0/3.5, gdyż początkujących może odrobinę "przerazić" swym rozmiarem.


Dobry, solidny produkt

Ogólnie trudno o lepszą kartę postaci dla graczy. Za tak niską cenę naprawdę opłaca się kupić, więc dlaczego taka ocena? Bo to TYLKO karta postaci.


Jak dla mnie ideał :)

Nie przepadam za magami, ale ten podręcznik jest naprawdę dobry. Idealny nie tylko dla MG, ale też dla graczy, których BG parają się magią. Wszystko o magii jest tu zawarte, dokładne opisy każdego z kolegiów i nowe profesje jak i czary.


Jak dla mnie ideał :)

Mhooook, chaos i spaczenie! Co tu więcej można powiedzieć? Coś wspaniałego, owa księga jest bardziej obszerna niż podstawka. Jest tu wszystko zawarte dla MG chcących prowadzić przygody związane z chaosem. Są tu nowe klasy - po stronie Imperium jak i chaosu. W tym też chyba jedna z najpotężniejszych walczących wręcz profesji w grze.


Jak dla mnie ideał :)

Nie widziałem jeszcze lepiej sporządzonego bestiariusza. O potworach dowiadujemy się dosłownie wszystko i to z punktu widzenia różnych ludzi a nawet ich samych. Może i nie ma za wiele stworów, ale to absolutnie starczy, ponieważ rozpisane są szczegółowo wszyskie główne rasy wraz z ich odłamami. Naprawdę polecam każdemu zapaleńcowi!


Shadow Walker

Liczba recenzji: 404

PlaySnake

Liczba recenzji: 22

Stanisław

Liczba recenzji: 9