Paweł

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

12 użytkowników

Zobacz wszystkich

Jak dla mnie ideał :)

Gra jest świetna. Wydaje się skomplikowana podczas pierwszej partii jednak już za drugim razem pozwala na swobodę. Poza tym fantastyczny pomysł na świat rozgrywki ożywia wyobraźnię wszystkim bez względu na wiek. Polecam gorąco grać z dzieciakami podczas nadchodzących długich jesiennych wieczorów.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Najnowszy wfrp w nowym wydaniu. Warto było czekać. Rebel spisał się na medal i na czas. W wypadku tego podręcznika bycie „na czas” jest sytuacją wyjątkową.

Mimo wszystko polecam dla graczy początkujących. Wiele z rozwiązań jest skierowanych zdecydowanie do takiego użytkownika a starzy warhammerowcy i tak już mają oryginał tej książki.


Książka świetnie wydana i dopracowana w szczegółach. W porównaniu do poprzednich edycji nareszcie jakość wydania stoi na tym samym poziomie co treść.

Rebel jak zwykle spisał się bez zarzutów.


Pięknie wydane, dostarczone na czas. Polecam serdecznie nie tylko fanom uniwersum Sapkowskiego.


Monster manual nie jest podręcznikiem niezbędnym, ale dla mnie zawsze działał jako świetny zbiór pomysłów na udaną sesję. To nei się zmieniło od poprzednich edycji. Podręcznik użytkowy. Nie jest niezbędny ale też naprawdę wzbogaca możliwie najpełniej.

Grajcie w D&D! W epoce renesansu nieśmiertelnych RPGów lat 90 ta gra ma szanse na drugie życie na półkach doświadczonych graczy i nowych początkujących. DD można grać jak dungeoncrawl albo storyztellingowo. Jest to system możliwie elastyczny i pozytywnie oldschooolowy. Teraz po po leku więc dostępny dla wszystkich graczy.


Metallum

Liczba recenzji: 5

Red5

Liczba recenzji: 19

Nepp

Liczba recenzji: 13

Crimson

Liczba recenzji: 6

Staszek Czachórski

Liczba recenzji: 11

Pelzak

Liczba recenzji: 78

Meduz

Liczba recenzji: 10

0blivion

Liczba recenzji: 2

MacGyver

Liczba recenzji: 9

Yine

Liczba recenzji: 442

Leinadkes

Liczba recenzji: 50

Sonofthewild

Liczba recenzji: 17