Crimson

Poliglota

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Jasne, można ponarzekać na mechanikę, może irytować stylizowany język użyty do wyjaśniania zasad, przez co zdarzało mi się czytać jeden fragment kilka razy, żeby wyłapać szczegół, który umknął mi wcześniej. Ale mimo tych cech nie można odmówić temu systemowi tego, że jest jednym z niewielu oferujących taką elastyczność, a setting pozwala na rozegranie kampanii w naprawdę różnych klimatach.
Oprawa bez zarzutów, okładka elegancka i przede wszystkim szyta, nie rozwala się po kilku użyciach. Ilustracje niektóre bardziej udane, niektóre mniej, jednak wszystko składa się na budowanie spójnego obrazu i wychodzi to naprawdę nieźle.


Warto się tym podręcznikiem zainteresować, jeśli odczuwa się sentyment do DnD w wersji 3.5, bo na niej jest w zasadzie system oparty. Solidne wydanie z ładnymi ilustracjami.


Świetne wykonanie i trochę się trzeba przy łamigłówce natrudzić. Dla fanów tego typu rozrywki zdecydowanie godne polecenia.


Świetna alternatywa dla standardowego zestawu wielościennych kości. Elegancko i prosto można załatwić wiele działań podczas gry. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Co tu dużo mówić, dla mnie to już klasyk.
Bogactwo świata Faerunu zostało naprawdę dobrze przedstawione w tym podręczniku, do tego stopnia, że do dziś potrzebowałem zakupić tylko jeden dodatkowy z tego uniwersum.
Oprawa graficzna to standard Dungeons & Dragons - naprawdę świetne ilustracje, ładnie ozdobiony papier, do tego świetna mapa kontynentu. Czasami ma się ochotę otworzyć tę księgę na dowolnej stronie i poczuć ten klimat, nawet, jesli akurat nie prowadzi się żadnej gry w Forgotten Realms.
Jeśli ktoś szuka punktu, w którym zacząć przygodę z grami fabularnymi, podręcznik gracza już ma, a dobrze wspomina takie komputerowe tytuły jak Baldur's Gate czy Neverwinter Nights, to pozycja obowiązkowa.


Privian

Liczba recenzji: 112

Paweł

Liczba recenzji: 8

Paweł

Liczba recenzji: 66

Ryudo

Liczba recenzji: 190

PuniSher444

Liczba recenzji: 0