Paweł

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

W porządku, bez rewelacji

Raczej rozczarowująca gra, po której spodziewałem się o wiele więcej. Może bardziej spodoba się młodszym graczom (6-12 l.), dla starszych rozgrywka będzie zbyt błaha, element ryzyka niezbyt zabawny, a sama gra jest w stanie znudzić się dosłownie po pierwszym razie... Szkoda, bo w sumie brakuje mi dobrej planszówki w stylu "Indiany Jonesa".


Dobry, solidny produkt

Gra rzeczywiście jest nieźle wykonana, elementy bardzo wytrzymałe i polakierowane. Co prawda nie jestem fanem kart, na których są fotografie przebranych i wykrzywionych w groteskowych pozach aktorów (statystów), ale ogólnie jakiś klimat to ma. A sama gra - przyjemna przygodówka (również możliwość rozgrywania w trybie kooperacyjnym) typu: zbierz przedmioty, wzmocnij swoje cechy i pozbądź się bossa. Gra się miło, szczególnie w kilka osób i jednak w trybie współzawodnictwa.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra, która chyba w Polsce jest trochę nie doceniona. Kupa dobrej zabawy i właściwie nieźle sprawdza się zarówno w rodzinnych rozgrywkach, jak i na spokojniejszej imprezce. Prościutkie zasady, odrobina kombinowania, satysfakcja z odkrywania i licytowania skarbów, a do tego całkiem niezłe wykonanie. Polecam!


Dobry, solidny produkt

Przyjemna gra dla dwóch graczy, co jest prawdziwą rzadkością. Jest tu element dedukcji, logicznego myślenia, jest fajny pomysł i klimat, gra się przyjemnie i nie raczej nie zbrzydnie po kilku rozgrywkach. Warto mieć w kolekcji, by od czasu do czasu rozegrać partyjkę.


Jak dla mnie ideał :)

Dla wszystkich wielbicieli tego genialnego serialu - pozycja obowiązkowa. Aż szkoda, że pewnie po "BG" sięgną głównie ludzie, którzy serial znają, bo to po prostu znakomita gra kooperacyjna, gdzie jeden z graczy może być ukrytym zdrajcą (Cylonem), działającym na szkodę pozostałych.
Bardzo dobre wykonanie (choć jakość zdjęć na kartach mogłaby być o wiele lepsza), świetnie zaprojektowana rozgrywka - dużo emocji, elementy rpg (gracze wczuwają się w swoje postaci, często przekonując się nawzajem, że ktoś jest lub nie jest zdrajcą itp.), wygrać nie tak łatwo, za to wrażenia za każdym razem pozytywne.
Polecam!


Tomasz Sokoluk

Liczba recenzji: 134