Pinkbatman

Łowca

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Myślę, że najnowszej edycji udało się zachować dużo z atmosfery poprzednich. Nie jest to jednak ideał. Zachęcam do przeczytania recenzji z Poltera.

Pod kątem jakości wydania - jestem bardzo zadowolony i trzeba przyznać, że Cubicle 7 zrobiło kawał dobrej roboty. Pod tym kątem jestem więcej niż zadowolony. Grafiki w moim odczuciu nieco cukierkowe, ale chyba takie muszą być żeby treść była interesująca dla nowego pokolenia zainteresowanego Warmłotkiem :)

Pozostaje jeszcze mi przetestować system w praktyce ze znajomymi, wtedy postaram się zaktualizować opinię.


Dobry, solidny produkt

Ocena jakości wykonania - 5 (ładny druk, dobry papier, grafiki w środku na dość dobrym poziomie [przypominają te z 1ed Warhammera])
Ocena treści - 4 (dobrze opisane typowe sytuacje, po przemyśleniu i skonsultowaniu z komentarzami w Rebelu zgadzam się z innymi odnośnie niektórych mankamentów)
Ocena Rebela - 5 (dostawa oraz zapakowanie produktu super!)

Ponieważ treść przeważa nad innymi aspektami finalnie oceniam na 4. Warto przeczytać, myślę, że dobrze uzupełnia inne książki z serii Portalu aczkolwiek nie jest to aż tak dobra pozycja jak np. "Graj z Głową"


Jak dla mnie ideał :)

Grę kupiłem prawie rok temu (zacząłem grać trochę wcześniej przez znajomych). Niesamowicie mnie wciągnęła i stwierdziłem, że chciałbym mieć to cudo na własność. Jakiś czas później miałem okazję pograć w prekursora - Arkham Horror. Muszę przyznać, że Eldritch genialnie "wyprostował" wszystko to co w Arkhamie było dla mnie żmudnym obowiązkiem podczas grania. Podsumowując świetna gra na jesienne wieczory, jeśli lubimy pograć ze znajomymi (nie przeciw!), pięknie wydana - szkoda mi jedynie braku inserta z plastiku na zawartość pudełka. Zdecydowanie kupienie tego drewnianego jest opłacalne jeśli chcemy przyspieszyć rozłożenie gry.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jakub Michał Mateusz

Liczba recenzji: 83

KFC

Liczba recenzji: 39