Piotr

Wrocław

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Bardzo emocjonująca gra, jest przy niej dużo zabawy, opracowywania strategii i dość dużo losowości dzięki czemu przebieg poszczególnych potyczek jest nieprzewidywalny. Figurki są mało stabilne a karty lepiej opakować w koszulki lub zalaminować bo dość szybko się niszczą. Szkoda że rozszerzona edycja z ESSOS nie jest w Polsce dostępna :(


Świetna gra wakacyjna - już nie mogę się doczekać na grę w większą ilość osób bo jest tu możliwość grania w tyle osób ile znajdzie się kartek :)


Gra bardzo prosta i lekka zarówno dla najmłodszych jak i bardziej zaawansowanych graczy. Trochę przypomina tetris i kartografów. Bardzo dobra jest opcja dla jednego gracza. Dopasowanie elementów do ramki bywa czasem nieco kłopotliwe. Zdecydowanym plusem jest to że każdy z graczy posiada własną planszę, która jest pod jego kontrolą bez ingerencji przeciwnika.


Dobra karcianka dla 2 do 3 osób. Przy czterech osobach gra jest w naszym przypadku praktycznie nie możliwa do skończenia lub trwa to zbyt długo. Zdecydowanie najlepiej gra się w 2 osoby.


Świetna karcianka na imprezę oraz na plażę. Zasady bardzo proste i w dodatku istnieje możliwość dowolnego wyboru przeciwnika którego będziemy gnębić eksplodującym kotem :D


Spider_priv

Liczba recenzji: 83