Raper02info

Skryba

Świnoujście

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Dodatek do domku rozbudowuje rozgrywkę. Można grać w większą liczbę graczy oraz losować ,,zadania", które dają większe bonusy punktowe. Więcej myślenia i jeszcze więcej zabawy w bardzo ciekawą i fajną grę =) Jeżeli będziecie chcieli grać w więcej osób dodatek z typu ,,must have".


Super gra dla całej rodziny!!! Nie wiedziałem, że taka gierka potrafi wzbudzić tyle radości i jak się okazuje emocji. Przyglądanie się innym graczom co budują, jaki kolor dachu i podbieranie ewentualnych rzeczy których będą potrzebować. Z żoną skupiliśmy się na sobie i w tym momencie syn ładnie na ograł =)


Dodatek mega. Klimat sterowca, pociągu, statku..... po prostu masakra na duży +. Nowe postacie, nowi wrogowie, nowe zagadki. Jedne z lepszych dodatków polecam każdemu, szczególnie, że do dodruk. Jak to się mówi wiem za co zapłaciłem i jestem zadowolony =)


Kilka nowych kart do świetnej gry =) Co tu dużo mówić: Więcej, więcej, więcej =D! Polecam takie małe dodatki. Cena nieduża a te kilka nowych karty dalej kolejna możliwości, aby np. bardziej przegrać z żoną, albo wygrać i spać na kanapie =)


Używam ich tam gdzie jest wiele kart ale nie ma aż tak dużo tasowania, gdyż czasami przy nieuważnym tasowaniu mogą się rozrywać. Jednakże w takiej cenie uważam, że w pełni spełniają swoją rolę. Zachowany bilans cena jakość.


Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Stachel

Liczba recenzji: 5