Raper02info - recenzje

Dodatek do domku rozbudowuje rozgrywkę. Można grać w większą liczbę graczy oraz losować ,,zadania", które dają większe bonusy punktowe. Więcej myślenia i jeszcze więcej zabawy w bardzo ciekawą i fajną grę =) Jeżeli będziecie chcieli grać w więcej osób dodatek z typu ,,must have".


Super gra dla całej rodziny!!! Nie wiedziałem, że taka gierka potrafi wzbudzić tyle radości i jak się okazuje emocji. Przyglądanie się innym graczom co budują, jaki kolor dachu i podbieranie ewentualnych rzeczy których będą potrzebować. Z żoną skupiliśmy się na sobie i w tym momencie syn ładnie na ograł =)


Dodatek mega. Klimat sterowca, pociągu, statku..... po prostu masakra na duży +. Nowe postacie, nowi wrogowie, nowe zagadki. Jedne z lepszych dodatków polecam każdemu, szczególnie, że do dodruk. Jak to się mówi wiem za co zapłaciłem i jestem zadowolony =)


Kilka nowych kart do świetnej gry =) Co tu dużo mówić: Więcej, więcej, więcej =D! Polecam takie małe dodatki. Cena nieduża a te kilka nowych karty dalej kolejna możliwości, aby np. bardziej przegrać z żoną, albo wygrać i spać na kanapie =)


Używam ich tam gdzie jest wiele kart ale nie ma aż tak dużo tasowania, gdyż czasami przy nieuważnym tasowaniu mogą się rozrywać. Jednakże w takiej cenie uważam, że w pełni spełniają swoją rolę. Zachowany bilans cena jakość.


Dobry balans między ceną, a jakością. Jeżeli ktoś posiada więcej monet to polecam premium, ale ja używam w większości tych koszulek aby nie zbankrutować =) Sprawują się dobrze i należycie chronią nasze karty dlatego ciągle dokupuję nowe na ciągle rosnącą półkę =)


Dobry mroczny klimat. Fajnie buduje się towarzysza dla Frankiego uważając przy tym żeby za dużo się nie zepsuło =) Balans między człowieczeństwem a końcowym sukcesem ciężko zachować gdyż cały czas nam się spieszy. Niby zwykły worker placement, ale jednak bardzo niezwykły =) Polecam wszystkim którzy mają w sobie trochę mroku =D


Miała być szybka i przyjemna gierka =) Pierwsze dwa razy kiedy okazało się, że pustynia nie okazuje litości i pochłania nas musieliśmy bardziej ruszyć głowami. Na wyższych poziomach potrafi być bardzo wymagająca, ale przy dobrym wykorzystaniu umiejętności poszczególnych profesji dajemy radę =) Gra za każdym razem inna, gdyż części zawsze rozmieszczone są inaczej i inaczej też przebiega burza. Polecam !


Na początku trochę niezrozumiała i wydawała się ciężka. Później okazało się, że pewnie rzeczy można całkiem dobrze ze sobą skojarzyć. Kilkukrotnie grane z synem (7 lat) i całkiem nieźle nam to wychodziło. Do zabawy z dziećmi bardzo fajna gra w skojarzenia. Polecam =)


Graliśmy z kolegą i żoną pewni, że będzie to raczej banalne, bo przecież każdy wie kiedy wynaleziono druk. Srogo się zdziwiliśmy w innych wynalazkach =) Fajna i szybka gra w formie nauki i zabawy. Polecam wszystkim którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę i nieźle się przy tym pobawić =)


Bardzo fajna gra i to nawet dla starszych. Okazuje się, że nie tak łatwo umiejscowić w czasie pewnie odkrycia i można się mocno zdziwić =D. Fajna dla dzieci w formie nauki i zabawy =)


Dobra gra dwuosobowa. Można zabrać ze sobą na wyjazd (nie zajmuje miejsca) i spokojnie zagrać z dzieckiem. Czasami wydawało mi się, że uwalnia się przy niej żyłka hazardzisty =)


Przydatna rzecz kiedy mamy problem z losowością kości =) Produkt solidnie wykonany posiadający tematyczne wzornictwo. Niedrogie więc śmiało można polecić wszystkim planszówkowiczom dużo rzucającymi kośćmi.


Jak zwykle w rebelu produkt uszkodzony i nie wiadomo gdzie =) W świetnej cenie udało się dołożyć bardzo dobry statek do frakcji scam'ów. Razem z Sokołem robią niezłą sieczkę na planszy. Polecam wszystkim fanom x-wing'a.


Insert bardzo ułatwiający rozkładanie i składaniem Gloomk'a. Kto grał ten wie, że to bardzo potrzebny dodatek aby gra była bardziej płynna. Wykonanie solidne i jest jeszcze miejsce na elementy z dodatku =)


Dobry, solidny produkt

Standardowy zapychacz do floty Szumowin =) W kilka sztuk potrafi narobić kłopotu. Polecam jako uzupełnienie do frakcji Szumowin.


Dobry, solidny produkt

Ciekawa solidna pozycja dla dwójki. Ciekawa mechanika rozgrywki chodź wydaje mi się, że trochę ciężej wygrać Kubą Rozpruwaczem. Ale kto by nie chciał wcielić się w Rozpruwacza i wyprowadzić policję w pole.


Dobry, solidny produkt

Dobra cena jak na niestandardowy rozmiar koszulek. Spełniają pokładane w nich nadzieje i dobry stosunek jakość/cena.


Dobry, solidny produkt

Klasyczne koszulki w rozmiarze uniwersalnym do wielu gier. W tak dobrej cenie super okazja aby zakoszulkować wiele pozycji w swojej kolekcji. Polecam wszystkim zwolennikom koszulkowania =)


Dobry, solidny produkt

W dobrej cenie udało się złapać kolejne koszulki które pomagają powoli uzupełnić braki w koszulkowaniu. Produkt solidny spełniający moje oczekiwania.