Razzly

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Koszmar. Produkt niebezpieczny dla zdrowia i życia. Puszka ma jakiś (nie wiem czy generalnie, czy trafiłem feralną partię) defekt konstrukcyjny - cholerstwo po jednym użyciu zaczyna tworzyć mały gejzer z lakieru którego nijak nie idzie zatrzymać. Stoi właśnie w wannie a ja obserwuję, jak moja armatura pokrywa sie paskudnym, lakierowym nalotem...


Dobry, solidny produkt

Porządny, podstawowy pędzelek z ładnie sprofilowanym włosiem. Za tę cenę rewelacji nie ma - ot, solidny produkt, nic więcej.


Dobry, solidny produkt

Świetnie spasowane (w porównaniu do "cenowych odpowiedników" innych firm) koszulki. Cieniutkie (to przy koszulkowaniu pokaźnych kolekcji akurat zaleta), wiec raczej do celów archiwizacyjnych niż do koszulkowania talii którą się gra. Jedyna wada - śliskie jak diabli.


Jak dla mnie ideał :)

Ultra-Pro był dla mnie do tej pory producentem "takich se" koszulek (najpopularniejsze 5cio i 7mio groszówki - tanie ale beznadziejnie spasowane) i dyskusyjnej jakości pudełek na karty (Plastikowe "przeźroczyste" - super, zwykłe - dramat z odpadajacym rzepem :)

Jako że koszulki Arcane Tinmen których używałem od dłuższego czasu są chwilowo niedostępne z "pewną taką niepewnością" sięgnąłem po nowość ze stajni Ultra Pro.

Krótko - to byc moze najlepsze koszulki jakie miałem. Niemalże idealnie spasowane (małe karty z WFRP 3ed), grube, w porównaniu do konkurencji - nie takie śliskie. Rewelacja. Choć cena moze wydawać sie stosunkowo wysoka (to tylko pięćdziesiat koszulek) zdecydowanie warto.


@Marcel

Nie ma polskiej instrukcji. Gra nie jest niezależna językowo - mechanika opiera się na kartach. Tych jest sporo, sporo też nań angielskiego tekstu...


Metallum

Liczba recenzji: 5

Ripsento

Liczba recenzji: 21

Red5

Liczba recenzji: 19