Roman

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Pograłem i zakochałem się. Na razie nie muszę kupować, ale to nie potrwa długo, pewnie kupię tą grę, bo po prostu jest świetna. Fajne , proste zasady, jednoznacznie opisane (aczkolwiek spokojnie można pozmieniać, coś zmodyfikować), niezła jakość rekwizytów, moim zdaniem gra warta polecenia, cena jakieś 10 - 20 zł przesadzona, ale cóż - rynek ...


Raczej słaby

Przegląd akcesoriów wypadł dobrze. Potem było już tylko gorzej. Niestety, instrukcja pełna niedopowiedzeń, nie da się grać z komfortem po jednorazowym, a nawet kolejnym przeczytaniu. Można pograć, ale pod warunkiem, że od razu założymy swoje zasady. A szkoda, bo założenia fajne, wykonanie też niezłe. Tak jak jest - gra dla doświadczonych planszowców - dadzą sobie radę i od razu zmodyfikują zasady tak, żeby nie było niepotrzebnych wątpliwości.


Dobry, solidny produkt

Nie będę ukrywał, kupiłem grę nie w Rebelu, ale warto na pewno ją ocenić. Pomysł moim zdaniem bardzo dobry, wkońcu mamy XXI wiek, więc DVD jako nośnik, zwłaszcza dla gier , które jak ta , niosą element wiedzy - jest świetny. Nieco gorzej z wykonaniem: na DVD z pewnością można zmieścić więcej, niż 600 pytań, przydało by się większe zróżnicowanie akcji, wynikających z kart, no i , niestety, na DVD jest trochę "bugów" - przynajmniej na moim egzemplarzu zdarza się, że po wyświetleniu nagle zmienia się pytanie, albo pojawia się odpowiedź od innego pytania. Ale ogólna ocena jest mimo to pozytywna, trochę pograliśmy i wrócimy jeszcze do gry, niestety te 600 pytań spowoduje zapewne, że po kilkunastu rozgrywkach gra stanie się na tyle znana, że jej atrakcyjność radykalnie spadnie.
Ale osobiście czekam na rozwinięcie pomysłu użycia DVD.


Dobry, solidny produkt

Zdecydowanie pierwsza liga gier. Już jakis czas temu otrzymałem grę i szczerze mówiąc, zapomniałem o komentarzu. Więc krótko: jeśli moje córki grają ze mną z ogromną ochotą, to sprawa jest jasna. Nudne i zbyt "zakręcone" w zasadach gry na pewno ich nie wciągną. Warto pomysleć o tym zakupie.


Napiszę bardzo krótko: rewelacja. Nic nie są przesadzone opinie o prostocie zasad i o tym, że gra po prostu wciąga błyskawicznie . Zdecydowanie warto zainteresować się tą pozycją, zwłaszcza przez osoby, które poszukują szybkiej , a ciekawej rozgrywki. Właśnie: czas - nie zawsze można usiąść na godzinę czy dwie, a Zaginione Miasta dają możliwość krótkiej, a sympatycznej rozrywki !


Bogg

Liczba recenzji: 85