Soniq10

Łowca

Warszawa

Obserwowani

12 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

1 użytkownik

Fajny dodatek z fajnym mrocznym klimatem. Dużo ciekawych kart przygody, czarów etc, mocni bohaterowie. Fajny zmieniający rozgrywkę cykl dnia i nocy. Co do samej rozgrywki to wilkołak i likantropia jakoś nas nie porwała (śmierć/reaper zdecydowanie lepsza). Dla fanów i kolekcjonerów polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Najmniejszy a mimo to jeden z najfajniejszych dodatków do Talismana. Wprowadza masę bardzo trudnych przeciwników. Polecam wariant, w którym rozkładamy ich w krainie wewnętrznej, aby zdecydowanie podbić poziom trudności w dotarciu do korony władzy. Jako jedyny dodatek, który obowiązkowo pojawia się w każdej naszej rozgrywce. Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Kolejna frakcja jest zawsze mile widziana ale Atlantydzi nie przypadli nam do gustu. Są mocni to fakt, mają fajne mechaniki, ciekawy wariant z zatapianiem frakcji na koniec gry... ale wydają się jakoś przekombinowani. Przeciętni planszówkowicze w naszym gronie nie chcą nimi grać, a ponieważ pojawienie się ich na stole wymusza również drobne zmiany w podstawowych frakcjach to odłożyliśmy ich od pudełka. Szkoda, bo duży potencjał ale koniec końców coś nie zagrało. Dla fanów osadników produkt warty zakupu.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Kolejna frakcja, i kolejna która wydaje się być silniejsza od tych podstawowych. Mechanizm bazujący na szczęściu nie należy do moich ulubionych mimo to gra mi się nimi przyjemniej niż Atlantydami. Jako, że podstawka sama w sobie jest bardzo dobrą grą to dodatek polecam bardziej dla fanów niż przeciętnego gracza.


Bardzo dobry pakiet imperialny. Daje niesamowite możliwości w budowaniu swojej frakcji, zdobywaniu zasobów oraz punktów zwycięstwa. Polecam


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Fifithebest

Liczba recenzji: 110

Jakub

Liczba recenzji: 11

Demaru

Liczba recenzji: 44

Paweł Killman

Liczba recenzji: 11

Tomasz

Liczba recenzji: 2

Przemysław

Liczba recenzji: 20

Paweł

Liczba recenzji: 10

Behemotek

Liczba recenzji: 65

Rayos

Liczba recenzji: 20

Aivin

Liczba recenzji: 62

Piotrash

Liczba recenzji: 13

Mr Grey

Liczba recenzji: 24

Greenpiece

Liczba recenzji: 49