Sqell

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Warto mieć, szczególnie jeżeli planuje się zakup używanych statków z pierwszej edycji albo przejście na drugą. Dodatkowe karty upgradów też są bardzo przydatne. Jeżeli ktoś planuje grać eskadrą Najwyższego Porządku, bardzo dobry zakup :)


Bardzo ciekawa mechanika poruszania się i "mazania" po mapie mocno urozmaica rozgrywkę. Daje fajny feeling szukania tytułowego skarbu na wyspie. Asymetryczna rola Johna Silvera też interesująca, zmieniając się rolami w jednej ekipie zdecydowanie wydłużamy regrywalność ;)


Jak dla mnie ideał :)

Solidnie wykonane i wyraźne, a jak ktoś lubi tę kolorystykę, to naprawdę kości przypadną mu do gustu. Ja kupiłem dla znajomej na prezent w zestawie z fioletową sakiewką i już usłyszeliśmy, że nikomu nie będzie pożyczać :D


Jak dla mnie ideał :)

Kupiłem na prezent, więc opinia raczej powierzchowna, ale po przejrzeniu paragrafówka wyróżniła się fajną kreską i mnogością wyborów.


Jak dla mnie ideał :)

Kupiłem jako dodatek do prezentu urodzinowego dla znajomej. Co prawda fanki Takenoko, ale myślę, że sprawdzi się jako fajny element dla każdego, kto lubi pandy ;)


Yinglong

Liczba recenzji: 61

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Suchykiller

Liczba recenzji: 116