Yinglong

Weteran

Obserwowani

16 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

8 użytkowników

Zobacz wszystkich

Zdecydowanie cięższa kalibrowo planszówka. Raczej nie dla nowych graczy.
Mechanika wydaje się skomplikowana, potem jest etap - ej, jakie to proste, a dopiero potem zauważa się troszkę więcej głębi. No właśnie, tylko troszkę więcej. Zresztą jak w każdej grze przygodowej, może wkraść się mega powtarzalność.
3/5

ALE

Jeśli podchodzimy do gry jako do gry fabularnej, chcemy się wczuć w historię to jest to znakomita gra. Wręcz ocieka klimatem. 5/5

Ocena ogólna 4/5 - must need jeśli chcecie poczuć klimat prawdziwej przygody w świecie Lovecrafta, ale jeśli chcecie kupić grę do "pogrania" to są lepsze wybory.


Ciekawa wariacja na temat pandemii. Gra jest szybka, nawet można by rzec lekko nerwowa i chaotyczna (ale to zależy od tego z kim gramy). Wykonanie jest zadowalające. Nie polecałbym gry nowym graczom (zwykła pandemia sprawdziłaby się lepiej) natomiast jako przerywnik między innymi grami jest bardzo dobra. 4/5


Duch - największy z modeli nie Epickich.... Moim zdaniem jeden z najciekawszych i najładniejszych statków 2 edycji. Zdecydowany must need dla rebeliantów, a także dla kolekcjonerów. Świetni piloci, dobre ulepszenia. Statek jest dobrze zbalansowany, nie jest OP ale zdecydowanie nie jest też w dolnej części stawki.


Bardzo nieprzewidywalny statek - ze względu na niesamowite możliwości modyfikacji, a także... ze względu na mnogość ruchomych części! Piloci są ok, natomiast sam statek i ulepszania 5/5! Jakość jak to FFG - nic do zarzucenia!


3 sokoły milenium - Ruch oporu (1 edycja), Szumowiny (2 edycja) i teraz rebelia (2 edycja). I szczerze? Warto, bo to w końcu SOKÓŁ MILENIUM! Wykonanie jest znakomite, karty ikonicznych wręcz pilotów, świetne ulepszenia. Czego chcieć więcej? Polecam puścić motyw z gwiezdnych wojen i brać się za oblatywanie!


Yine

Liczba recenzji: 442

Utini

Liczba recenzji: 22

jelenn

Liczba recenzji: 162

TheTofiq

Liczba recenzji: 110

Pilot Eskadry Niebieski

Liczba recenzji: 26

Marek_J

Liczba recenzji: 44

Andre

Liczba recenzji: 45

Kristobald

Liczba recenzji: 41

Tomasz

Liczba recenzji: 194

Janoczek

Liczba recenzji: 45

Regrof1

Liczba recenzji: 72

Eterion

Liczba recenzji: 36

Kejben

Liczba recenzji: 50

Sqell

Liczba recenzji: 61

Piotr

Liczba recenzji: 11

Akrucjatylda

Liczba recenzji: 25

Lueviel

Liczba recenzji: 48

Regrof1

Liczba recenzji: 72

zioombel

Liczba recenzji: 90

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Eterion

Liczba recenzji: 36

Yine

Liczba recenzji: 442

Janoczek

Liczba recenzji: 45

Grzywka1234

Liczba recenzji: 17