zioombel

Pionier

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

6 użytkowników

Trochę statków z pierwszej edycji stoi na półce. Był to więc naturalny wybór do kontynuowania przygody. Zwłaszcza w obecnej cenie. Polecam wykupować xwinga dopóki jest bo to zacna gra.


Produkt porządny. W jedną przegródkę mieści się nawet 6 kart bez koszulek. Szkoda tylko, że przegródki nie są po obu stronach kartki. No, ale za coś trzeba dopłacać do tych droższych kart do segregatorów ;-) Tam właśnie przegródki są po obu stronach. Generalnie polecam, ale przerzucam się na droższe :-)


Dobry, solidny produkt

Niektórzy zarzekają, inni są zakochani. Ja jestem gdzieś po środku. Cenię za pomysł i przystępność. Na razie mała liczba partii. Będzie więcej bo przyszły nowe talie. Może przyjdzie czas na miłość ;-)


Jak dla mnie ideał :)

Jakość pierwsza klasa. Daje +milion do klimatu. Idealne do rozgrywek w Podróże przez Śródziemie, w których moja grupa się zakochała. A dla mnie służy do rozgrywek solo we Władcę Pierścieni LCG. Wspaniała rzecz.


Dobry, solidny produkt

Kupione na promocji. Bardzo ciekawy tytuł do grania z dziećmi. Trzeba pomyśleć, trzeba poradzić sobie ze stresem i presją czasu, ćwiczy motorykę małą poprzez używanie pęset. Łatwe do dostosowania zasady jeśli nie chcemy rywalizować to po prostu traktujemy jako łamigłówkę i każdy gracz po kolei rozwiązuję jedną kartę. Bardzo polecam.


Aulinka84

Liczba recenzji: 20

LukePL

Liczba recenzji: 259

Argiliusz

Liczba recenzji: 221

Krzysztof_99

Liczba recenzji: 0

Sparks27

Liczba recenzji: 5

Kamiru

Liczba recenzji: 35

Rastula

Liczba recenzji: 76

Yinglong

Liczba recenzji: 61

Eterion

Liczba recenzji: 32

Shadow Walker

Liczba recenzji: 402

Lord_riv

Liczba recenzji: 3

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Yine

Liczba recenzji: 440

Fuzzybg

Liczba recenzji: 0

Pilot Eskadry Niebieski

Liczba recenzji: 26

LukePL

Liczba recenzji: 259