Kristobald

Weteran

Warszawa

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

7 użytkowników

Zobacz wszystkich

Jak dla mnie ideał :)

Ciekawa gra, która mimo dość prostym zasadom daje wiele możliwości na wygraną. Ptaki bardzo ładnie namalowane na kartach z ciekawostkami o nich, więc podczas czekania na ruch można sobie pooglądać i poczytać i nawet się czegoś dowiedzieć, taka edukacja mimochodem. Sama rozgrywka jest wciągająca, ale mocno uzależniona od tego jakie karty się trafią. Jednakże to jest tylko powód do kombinowania i optymalizowania swoich poczynań. Jest wiele sposób na sukces i to w grach lubię.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Bardzo ciekawy dodatek wprowadzający nowe taktyki o charakterze politycznym. Szkoda tylko, że karty projektów zostały rozbite na dwa dodatki, bo część kart do tego dodatku jest sprzedawanych jako minidodatek.


Jak dla mnie ideał :)

Na pewno karty powinny być dodane do głównego dodatku Niepokoje. Bez nich ciężko wyobrazić sobie rozgrywki z dodatkiem Niepokoje. Na pewno " must have" dla wszystkich fanów Terraformacji.


Dobry, solidny produkt

Talisman w świecie Gwiezdnych Wojen. Gra do polecenia dla każdego fana Star Wars. Ciekawe, nietypowe ujęcie rozgrywki z perspektywy łowców nagród i przemytników. Raczej nie dla graczy, którzy nie lubią gier w konkretnym klimacie czy świecie. Spora losowosc, którą jednakże można ograniczyć. Podstawową wadą to poczucie po kilku rozgrywkach, że gra potrzebuje dodatku - więcej kart żetonów itp.


W porządku, bez rewelacji

Dobry zestaw do nauki zasad gry w tą karciankę, ale potem raczej się nie przyda, raczej słabe karty, tylko pojedyncze do rozgrywek domowych się nadadzą. Jednakże można próbować budować talie na bazie części kart z tego startera.


Yinglong

Liczba recenzji: 88

Regrof1

Liczba recenzji: 72

Yine

Liczba recenzji: 442

Pilot Eskadry Niebieski

Liczba recenzji: 26

Playmode

Liczba recenzji: 8

Lisiec

Liczba recenzji: 8

Sonofthewild

Liczba recenzji: 17