Yinglong - recenzje

W porządku, bez rewelacji

Koszulki dobre, kupiłem ponieważ koszulek z serii premium brak na stanie od dłuższego czasu.

- Są bardzo luźne - niektórzy tak lubią, ja nie przepadam za jeżdżącą kartą.
- Są bardzo cienkie - plusem jest to że sporo ich wejdzie do segregatora i nie zajmują tony miejsca, minusem oczywiście wrażliwość
- Mają tendencję do sklejania się, co nie występuje w koszulkach premium.

W tym przedziale cenowym mimo wszystko najlepszy wybór!


Jak dla mnie ideał :)

Wszystko w jednym miejscu - znakomite ulepszenia.

Weterani i posiadacze 1 edycji - wiedzą co z tym zrobić.

Warto zwrócić uwagę na statki których jeszcze nie ma w 2 edycji a można nimi latać na turniejach extended - np. znakomity Tie/Ph Phantom.

Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Zestaw zawiera znakomite karty ulepszeń.

Oczywiście dla weteranów i posiadaczy kolekcji 1ed zestaw świetny, obowiązkowy przy przesiadce na 2 ed.


4-LOM świetny pilot


Jak dla mnie ideał :)

Idealny do oddzielenia warstw w torbie (szczególnie tam gdzie mamy drobne elementy jak tokeny.

Nie dało się tego zepsuć - jest dobra i tania.


Jak dla mnie ideał :)

W torbie MINI PLUS leży idealnie, bez problemu można przenieść tarcze manewrów, karty i tokeny, bez martwienia się o nie i bez zajmowania dodatkowego miejsca!


W porządku, bez rewelacji

Koszulki bardzo ciasne. Jak już się je założy to wytrzymałe, niestety potrafią rwać się przy wkładaniu kart. Mimo to jeśli chce się dopasowane koszulki aby talia zajmowała jak najmniej miejsca - to najlepszy wybór.


W porządku, bez rewelacji

Pudełko jest ok, dobre jeśli chcemy przenosić niewielką ilość modeli i nie potrzebna jest nam torba. Przy mniejszej kolekcji i bez zapędów turniejowych może wystarczyć. W innym przypadku można jej używać jako coś dodatkowego.


Dobry, solidny produkt

Koszulki super, świetnie podkręcają klimat bitew. Mają niestety zasadniczą wadę - cena.


Jak dla mnie ideał :)

Do przenoszenia modeli na turniej/domówkę idealna sprawa. Nie trzeba się bujać ze swoimi torbami/walizkami czy czym tam jeszcze. Mała, a pomieści wszystko co trzeba, można ją wrzucić do plecaka, z resztą niezbędnego sprzętu. Mieści gąbki mini, więc można ją dopasować do swoich potrzeb.


Jak dla mnie ideał :)

Pasuje do torby MINI PLUS, idealna do przenoszenia małych statków na turnieje czy domówki. Wszystko jest bezpieczne i wcześniej przygotowane od razu gotowe do gry!


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobra gąbka, figurki zadowolone i mają mięciutko. 25mm to też idealny rozmiar aby wsunąć go do wielu walizeczek budowlanych (np. NOP16) dzięki czemu figurki są bezpieczne i gotowe do transportu.

Dlaczego wolę taką wersję niż gotową z otworami - moja kolekcja nie pokrywa się z oferowanymi produktami, dlatego wolę wyciąć je sobie sam. Skalpel z rączką, trochę wprawy i można stworzyć gąbke swoich marzeń.


Jak dla mnie ideał :)

Super gąbka, idealnie pasuje do torby MINI PLUS, figurki mają cieplutko i mięciutko!


Jak dla mnie ideał :)

Klasyczne dobre pudełko mieści karty w koszulkach. Nadaje sie do przechowywania/transportu kart w klasycznym rozmiarze. Osobiście korzystam z nich do MTG i X-Winga.


Jak dla mnie ideał :)

Statek, no cóż można dodać - w końcu X-wing. W nowszej wersji. Samo piękno.

Świetni piloci i bardzo wartościowe karty rozwinięć. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Jeśli ktoś chce latać Ruchem Oporu, statek niezbędny. Świetnie nadaje się do wielu formacji.

Wykonanie jak zawsze znakomite.


Dobry, solidny produkt

Produkt znakomity - super statek, dobrze dobrani piloci, no i te droidy.
Za co więc odjęty punkcik? No za to, że to podstawowe jednostka do budowania swarmu, w skrócie - na jednym się nie obejdzie. (większość graczy ma ich 7-8) Frakcja separatystów jest bardzo ciekawa, dobrze się nią gra, niestety mimo stosunkowo niskiej ilości (różnorodności) statków, trzeba na nią wydać na prawdę sporo, aby poczuć jej prawdziwe możliwości.

W tej samej cenie można kupić statki, które są samodzielnie niesamowicie mocne.


Jak dla mnie ideał :)

Damage deck z motywem Fang świetne kolekcjonerskie uzupełnienie frakcji. Rysunki są najwyższej jakości. Wielkość normalnej karty (pamiętajcie o tym, że dmg decki nie są wielkości american - jak w core secie, tylko wielkości classic (jak piloci czy ulepszenia))

Polecam jeśli macie kręćka na punkcie X-wing.


Jak dla mnie ideał :)

Damage deck z motywem X-winga T70 świetne kolekcjonerskie uzupełnienie frakcji. Rysunki są najwyższej jakości. Wielkość normalnej karty (pamiętajcie o tym, że dmg decki nie są wielkości american - jak w core secie, tylko wielkości classic (jak piloci czy ulepszenia))

Polecam jeśli macie kręćka na punkcie X-wing.

Warto dodać że to chyba najładniejszy (oczywiście kwestia gustu!) dmg deck. T-70 X-wing jest "twarzą" X-winga (jak widać po nazwie), używanie tej talii z dowolnymi statkami nie daje uczucia, że coś tu nie gra (mimo wszystko fang na imperium dawał dziwne uczucie :P . Gorąco polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Damage deck z motywem Vulture-class droid świetne kolekcjonerskie uzupełnienie frakcji. Rysunki są najwyższej jakości. Wielkość normalnej karty (pamiętajcie o tym, że dmg decki nie są wielkości american - jak w core secie, tylko wielkości classic (jak piloci czy ulepszenia))

Polecam jeśli macie kręćka na punkcie X-wing.