Surrender

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Cudna figurka, która łapie za serce fanów Baldur's Gate. "Towarzystwo, przygody i stal przeciwko stali. Oto jak powstają legendy! Prawda, Boo?"


Jak dla mnie ideał :)

Bezapelacyjnie konieczny zakup po obejrzeniu trailera Baldur's Gate III. Czeka już na biurku, na premierę gry :)


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry podkład, oszczędzający mnóstwo czasu. Podkłady te są identyczne w barwie z pojedynczymi farbkami o tej samej nazwie (w tym przypadku "Pure Red"), w którą również warto się zaopatrzyć.


Jak dla mnie ideał :)

Zestaw ten zakupiłem razem z "Monster Menagerie 3", który w moim przypadku zawierał również jednego ze Slaadów. W porównaniu, różnica jest naprawdę duża na korzyść Nolzura: nadlewki są delikatne, linie łączenia niezauważalne, nieporównywalna jakość szczegółów do wersji z boostera, dobrze nałożony podkład. Rzeźbione podstawki pod nogami figurki również są przyjemnym dodatkiem.


Jak dla mnie ideał :)

Boostery z figurkami do D&D (obecnie zwane Icons of the Realms) są naprawdę urokliwe, wiele się w nich pozmieniało odkąd się pojawiły, ale nadal ich kupno i otwarcie jest przyjemne dla sentymentalnego gracza. Zestaw zawiera figurkę Huge (podstawka 3x3 pola), Wykonanie jest ok, na półkę się nadaje. Losowość figurek to przyjemny hazard, jaki znają i kochają nabywcy losowych boosterów.

PS. Otrzymałem chyba najlżejszy możliwy booster ;) Więc kliencie śmiało kupuj bo ten najlżejszy już sprzedany i w magazynie czekają cięższe, co przekłada się na zawartość :P


Janoczek

Liczba recenzji: 44

Demaru

Liczba recenzji: 43

Mikołaj

Liczba recenzji: 7

Vulgrim

Liczba recenzji: 26

Urath

Liczba recenzji: 170

Pykacz123

Liczba recenzji: 8

Peter6667

Liczba recenzji: 97

MagicGT

Liczba recenzji: 19

John Zgryźliwy

Liczba recenzji: 70

Rafal Basinski

Liczba recenzji: 15