Szymon

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Przydatne. Książka zawiera sporo ciekawych, zarówno dla graczy jak MP, spotkań. Większość z nich można bez problemu wprowadzić do swojej kampani. Wspaniała pomoc dla MP, który nie ma pomysłu na ciekawe spotkanie. Polecam!


Kostka jak kostka, polecam zieloną, fioletową i czerwoną, które są naprawde ładne. Odradzam kupno czarnej, która jest czarna tylko w nazwie (wygląda jakby była przezroczysta i przydymiona lekko). Niestety prawie każda kostka ma jakiś defekt (np. chlapnięta kropelka farby od cyferek, której nie da się w żaden sposób pozbyć, a kostka traci na wyglądzie). Jednak i tak polecam, bo to zbytnio nie przeszkadza, a są dużo ładniejsze od matowych.


Świetne... Wprowadza na sesję dużo bardziej pasującą do FR atmosferę, niż DnD-owska zasłonka, dzięki stonowanym kolorom. Same rysunki również są na dużo lepszym poziomie. Tabele po stronie MP są atrakcyjniejsze dla jego (czyli mojego) oka, no i znacznie przydatniejsze. Wkładka z losowymi spotkaniami także jest bardzo przydatna, korzystam z niej na większości sesji i podróże przestają być nudne...


Książka jest świetna, jak cały cykl. Kiedy go skończyłem zabrałem się za Trylogię Awatarów - według mnie nieporównywalnie gorszą, i się załamałem... . Nie podoba mi się tylko zakończenie, książka wydaje się jakby nie kończyła trylogii, wiele wątków nie zastało zakończonych. Duża ilość bohaterów epizodycznych (jak właśnie wodna genasi) urealnia i uatrakcyjnia przedstawiony w książkach świat. Nie żałuje ani złotówki z wydanych na tę serię pieniędzy!