Thawin

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Najlepszy Dungeon Crawler na rynku. Zdecydowanie godny polecania, ale tylko dla osób, które mają mnóstwo wolnego czasu i stałą ekipę do grania. Gra ma jedynie tą wadę, że rozłożenie zajmuje mnóstwo czasu - w związku z tym insert jest obowiązkowy, bo nie tylko porządkuje elementy ale również znacząco przyspiesza rozłożenie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Do gier planszowych zdecydowanie wystarczające. Największym plusem jest to, że są cienkie i nie zajmują dużo miejsca, przez co zwykle mieszczą się do pudełek :)


Ta gra jest po prostu cudowna. Proste zasady i ogrom możliwości. Do tego wszystkiego całość jest całkiem porządnie wykonana. Najlepsza jest jednak interakcja z innymi graczami. Nie ważne czy siadamy we dwóch czy mamy komplet graczy - zawsze będzie się nam grało przyjemnie aż do ostatniej minuty :)


Jak dla mnie ideał :)

Dobra i solidna gra kooperacyjna. Przyjemny klimat i bardzo ciekawe smaczki. Do wykonania nie ma się gdzie przyczepić. Jedyny minus to przebrnięcie przez instrukcję. Na szczęście gdy jedna z osób grających zna zasady to szybciutko jest w stanie nauczyć resztę. Osobiście gorąco polecam.


Ta gra ma świetny klimat, jest pięknie wydana... Niestety to tyle. Sama rozgrywka jest słaba. Mimo zróżnicowanych postaci, każdą gra się całkiem inaczej, mechanika nie powala i w moim odczuciu strasznie zmarnowała swój potencjał. Polecam jeśli ktoś nie miał kontaktu z grami planszowymi nigdy wcześniej lub dopiero zaczyna przygodę z nimi. W przeciwnym wypadku gra będzie leżała na półce, a kurz przykryje jej ślicznie wyglądające pudełko.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Mikhs

Liczba recenzji: 11