Tomasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajny dodatek. Nowe pudełko nadaje się do zapakowania dodatku wraz z wersją podstawową dzięki bardzo fajnej wyprasce i dodatkowym pojemnikom.

Co do dodatku - wprowadza bardzo ciekawe tryby gry, które w dużym stopniu urozmaicają rozgrywkę wprowadzając silny szczep wirusa, lub też mutacje. Dodatkowo bardzo interesująco wygląda tryb bio-terrorysty, choć jeszcze nie miałem okazji go wypróbować.

Naprawde solidny dodatek do już i tak znakomitej gry. Mimo iż nie nazwałbym go "obowiązkowym" na pewno warto go mieć.


Jak dla mnie ideał :)

Gra kupowana była troche w ciemno korzystając z chwilowej promocji. Dużo dobrego o niej słyszałem, ale obawiałem się, że jednak nie będzie to gra dla mnie. Jednak muszę przyznać że gra okazała się strzałem w 10 zarówno dla mnie jak i dla żony i od zakupu zagrywamy się w to dość regularnie.

Na szczególne uznanie zasługuje oprawa graficzna - piękna, kolorowa, do tego duże kości z wytłoczonymi wzorami - po prostu bajer. Mechanika gry też jest bardzo ciekawa i bardzo fajnie sprawdza się w grze dwuosobowej. Mimo losowości w doborze kart mechanika draftu sprawia, że początkowo siły są bardzo wyrównane a końcowy wynik zależy bardziej od umiejętności planowania niż czystego szczęścia.

Na fabułę nie ma tu co liczyć, jednak w żaden sposób nie przeszkadza to w rozgrywce i wcale się nie odczuwa, że to tylko bardziej rozbudowana gra euro.

Naprawde gorąco polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra. Super rozgrywka i emocje nawet na najniższym poziomie. Gra dostarcza sporo emocji podczas gdy gracze próbuja ocalić świat przed epidemia. Jedna z lepszych gier kooperacyjnych gdzie gracze próbuja wygrać z gra.

Świetnie sprawdza się w rozgrywce dwuosobowej a nie przydługi czas gry sprawia że na pewno będę często po nia siegał.

Wersja angielska nie powinna być żadnym utrudnieniem - gdyż w grze poza krótkimi opisami postaci i kart epidemii nic więcej tłumaczenia nie wymaga (no poza instrukcja) ale wszystkie tłumaczenia można znaleźć w internecie.

Wizualnie na pewno dużo lepiej od pierwszej edycji - szczególnie pół przezroczyste cuby i odświerzona, troche cyberpunkowa plansza.

Goraco wszystkim polecam.

Jeśli chodzi o Rebel - to bez komentarza - jak zawsze światowy poziom i ponadświetlna szybkość wysyłki :).


jelenn

Liczba recenzji: 162