Vaapku

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Prosta mechanika sprawia, że łatwo wytłumaczyć zasady niedoświadczonym graczom. Rzadko sięgam po Azula, gdy gram ze "stałą ekipą", za to świetnie sprawdza się do rozgrywek z moją mamą. Mimo prostych zasad wymaga odrobiny pomyśunku. Fajnie nam się gra zwłaszcza w formie poobiedniego deseru dla szarych komórek :)


Jak dla mnie ideał :)

To moja ulubiona odsłona pociągów. Co prawda wygrana w większej mierze zależy tu od szczęścia (zdarzyło mi się wygrać z ogromną przewagą, bo dolosowane trasy idealnie pokrywały się z tymi, które zrobiłam wcześniej). Lubię ją jednak za ten ścisk na mapie, który wywołuje duże emocje. No i bardzo lubię ten zakątek Europy :)


W porządku, bez rewelacji

Bardzo lubimy serię Wsiąść do pociągu, ale od Nowego Jorku się odbiliśmy. Myśleliśmy, że może będzie fajnym wprowadzeniem dla nowych graczy przed zagraniem w którąś "dużą" wersję, ale nawet dzieci, z którymi graliśmy, po jednej rozgrywce stwierdziły, że czują, jakby zagrały w demo gry. Z kolei jeśli chodzi o szybkie rozgrywki, to mamy kilka innych, poręczniejszych a przy tym bardziej satysfakcjonujących planszówek.
Poleciłabym głównie wielkim miłośnikom serii, którzy chcieliby sprawdzić każdą wersję, ewentualnie osobom, które grają z dziećmi, i to od wielkiego dzwonu.


Krystyna1953

Liczba recenzji: 152

Tajkoon

Liczba recenzji: 76

Ajlen

Liczba recenzji: 10