sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Odkrycia: Dzienniki Lewisa i Clarka

dodano: 11.06.2015

Dlatego posta umieściłem na stronie Rebela, a nie sklepu X. Owszem trzeba było to zrobić wcześniej:D. Skoro gra jest dostępna dla nas to wydawnictwo miało ją wcześniej.I zgadzam się teraz trzeba czekać...tylko szkoda, że nie kupować zamiast czekać:)

0

Odkrycia: Dzienniki Lewisa i Clarka

dodano: 10.06.2015

przepraszam ale 2 dni po premierze polskiej wersji i jedyne co to można tu znaleźć jakąś offtopicową dyskusję o trofeach, a do tej pory 0 linków do recenzji. To chyba się powinno robić przed premierą by zachęcić potencjalnych kupców.

2

CV

dodano: 08.06.2015

zachęceni dobrymi opiniami postanowiliśmy spróbować pograć sobie w CV jako lekką gierkę tzw filler. Gra dla mnie stała się ogromnym rozczarowaniem. Po pierwszej grze kiepskie wrażenie, po drugiej podobnie, przy 3-ciej po 15 minutach miałem jej dość, a gra się ok 60 minut i to w 2 osoby. 4 rozdania nie było. Ale do rzeczy: Zacznę od plusa. Bardzo fajne grafiki, humorystyczne, specyficzne ale dla mnie na + i to chyba tyle...teraz minusy: - Zero klimatu - spodziewałem się czegoś humorystycznego. Faktycznie budujemy swoje cv i jest ono na tyle pokręcone, że fajnie się będziemy bawić wyobrażając to sobie. Skończyło się na układaniu pasjansa gdzie nikt nie patrzył co bierze byle tylko wziąć np. żółtą kartę. Na koniec odczytaliśmy co nam wyszło ale radość była większa z tego, że się rozgrywka skończyła. - Dużo losowości czyli zero szans na zaplanowanie sobie strategii. Do tego jak się miało 7 kości + żetony i trzeba było to nagle ogarnąć to się człowiek gubił. Brało się cokolwiek, żeby nie zamulać - Interkacji mało, a nawet bardzo mało. Owszem często ktoś Ci zabierał kartę, która wpadła nam w oko ale robił to przez przypadek. - Ukryte cele. Kompletnie nie opłaca się na nie grać bo punktów na koniec dostarczają bardzo mało. To po co wogóle ktoś je robił? Złe skalowanie wg mnie. - Za długa. Miałem nadzieję na to, że 60 minut to będzie opcja przy 4 graczach. Niestety przy 2 było podobnie. Na filler się nie nadaje - Fatalna instrukcja - jak można napisać tak niekompletną instrukcję do tak prostych zasad?? Nie ma w niej wytłumaczonych choćby wszystkich symboli z kart! Nie będę się dalej pastwił...gra dostaje 1,5/5. Te 0,5 za grafiki.

2

Pokaż wszystkie (10)

Ostatnio zdobyte trofea

Bardzo mnie lubią!

10 osób polubiło Twoje komentarze

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Fan Rebel Times

Ściągnięcie dowolnego numeru magazynu Rebel Times

I speak English

Tytuł: Poliglota

Zakup gry wydanej w języku angielskim

Jubileusz

Tytuł: Weteran

10 lat z REBEL.pl

Ktoś mnie obserwuje!

Pierwsza osoba obserwuje Twój profil

Małopolskie gra!

Adres podany w profilu jest z województwa małopolskiego

Mam marzenie

Dodanie produktu do listy życzeń

Pokaż wszystkie (10)