Najnowsze recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Obowiązkowa pozycja dla fanów HP. Ładne kostki ze złotymi elementami. Chyba najfajniejsza edycja story cubes w jaką przyszło mi grać. Bardzo ładna puszka, niestety okrągła, nie pasuje mi do pozostałych jakie posiadam. Wydaje mi się, że osobom, które nigdy nie miały styczności ze story cubes łatwiej będzie zacząć od tych na podstawie bajek i falmow.


W porządku, bez rewelacji

System jest łatwy, przejrzysty i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Niestety, opinię obniża cena i jakość wykonania- za 50 złotych dostajemy broszurę trzymającą się razem na dwóch spinaczach. Obawiam się, że jeśli popatrzę na nią pod złym kątem, może rozpaść się samoistnie.


Dobry, solidny produkt

Solenia to bardzo fajna, lekka gra o zarządzaniu zasobami, w której gracze muszą taktycznie zagrywać karty z ręki, aby uzyskać najlepszy efekt.
Bardzo fajnie sie gra w 2 osoby i tryb solo tez daje rade.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Gra fajna, jednak spodziewałam się ciekawszych pytań, mimo to grę można po swojemu modyfikować więc zabawy jest na kilka godzin.


Dobry, solidny produkt

Przyjemna kolorowa gra, można zagrać z dziećmi czy jako przerywnik pomiędzy dłuższymi tytułami. Na plus zasługują ładne grafiki.


W porządku, bez rewelacji

Przyjemna gra do zabawy nawet z młodszymi dziećmi. Przy energicznej grze trzeba trochę uważać, żeby nikomu ani niczemu nic się nie stało.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra w klimacie PRL. Ciekawe karty, zwroty akcji, kłótnie w kolejce i walka z systemem. Porządna rodzinna rozgrywka, szczególnie ze starszymi osobami, które pamiętają te minione czasy.


Dobry, solidny produkt

Gra na podstawie teleturnieju, fajna propozycja na rodzinne spotkanie. Pytania typowo quizowe, tematyczne związane z naszym pięknym krajem.


Jak dla mnie ideał :)

Gra może niepozorna, może niezbyt popularna, ale świetna. Piękne grafiki służące do malowania własnego obrazu. Ciekawa mechanika dobierania kart, proste zasady, ale dużo kombinowania, aby uzyskać jak najlepszy wynik. Pomimo gry n punkty nie ma rywalizacji.


Dobry, solidny produkt

Czasami w towarzystwie zdarzali się planszówkowi laicy. A jak pech chciał, że było nas 5,, więc dodatek jak znalazł :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: