Sulanik - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Gra kupiona z myślą o Żonie - lubi rysować. Przed pierwszą rozgrywką podchodziłem do niej z lekkim dystansem jednak każda kolejna runda zmieniała moje nastawienie. Gra zapewnia dużo śmiechu podczas samego rysowania i oceniania rysunków jak i przy porównywaniu finalnych efektów z rysunkiem do stworzenia. Załączone do gry kartki do rysowania (~50) bardzo szybko się kończą dlatego dobrze jest zapewnić sobie jakiś notesik czy zeszyt. Z pewnością wrócę do niej nie raz. Polecam wszystkim lubiącym dobre gry imprezowe.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Koszulki kupione do gry This War of Mine. Na karty pasują idealnie (niestety wypraska z gry nie przewiduje przechowywania kart w koszulkach :( ). Z samych koszulek jestem zadowolony. Mocne i grube dobrze zabezpieczają karty. Nie pierwsze i z pewnością nie ostatnie koszulki Rebla jakie nabyłem.


Jak dla mnie ideał :)

Obowiązkowy dodatek dla Gdańszczan :)


Jak dla mnie ideał :)

Co prawda nie lubię historii ale dzięki tej grze mogę trochę powtórzyć sobie co i kiedy działo się w Polsce :) Gra bardzo ładnie wykonana, grafiki są ciekawe a metalowe pudełko z wypełnieniem dobrze zabezpiecza nasze karty :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Ładnie wykonana torba, która idealnie spełnia swoją funkcję. Fajny materiał, dobre wykończenie, pomieści naprawdę dużo rzeczy


Dobry, solidny produkt

Kilka dodatkowych haseł zawsze się przyda :) Zwłaszcza, że cena nie jest wygórowana :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Koszulki zakupione po raz kolejny i ponownie spełniają moje oczekiwania - kupione do gry Tajniacy Duet. Pasują i ładnie zabezpieczają karty. polecam :)


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo lubię Tajniaków, niestety nie zawsze jest skład, żeby zagrać w 4 osoby (w mniej nie jest tak ciekawie). Tajniacy Duet całkowicie eliminuje ten problem i to w sposób rewelacyjny. Zasady są równie proste co w zwykłych Tajniakach i gra jest naprawdę ciekawa. Kolejnym plusem jest fakt, że w grze znajdziemy zestaw 400 nowych haseł więc spokojnie można je łączyć z innymi wersjami :)
Gorąco polecam wszystkim, którym spodobała się podstawowa wersja gry (a także wszystkim, którzy nie mieli z nią styczności)!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Ciekawe 4 nowe mikstury, ciekawi profesorowie wprowadzający pewne modyfikacje oraz oczywiście nowa ingrediencja :) Polecam :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Bardzo ciekawa i szybka gra. Zasady są niezwykle proste i każdy łatwo je łapie. Opis na pudełku (20 min) to wystarczająco czasu na przejście jakiegoś świata (a tych w podstawowej wersji mamy 7) a z każdym kolejnym poziomem te 30 sekund na wykonanie polecenia wydaje się coraz krótsze. Nie brakuje również lekkiej interakcji z przeciwnikami poprzez podrzucanie im psikusów. Jeśli komuś łatwo idzie rysowanie to dostępne kary mogą to zmienić (rysowanie drugą ręką, trzymanie ręki wyprostowanej w łokciu czy złapanie długopisu jedynie kciukiem i małym palcem).
"Szalona misja" to ciekawa pozycja, którą z czystym sumieniem polecam :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Jak dla mnie świetna gra - kolejna niestandardowa pozycja.
Choć czytając opis gra wydawała się łatwa (zasady takie są) to żeby wygrać trzeba też pokombinować. Stworzone mikstury są warte inną ilość punktów i dają inne ciekawe bonusy. Musimy kontrolować również co robią inni gracze aby móc pokrzyżować im szyki. Podajnik kulek spełnia swoją funkcję i jeśli leży spokojnie to nie ma się co martwić o jego stabilność (a samo składanie podajnika jak dla mnie było również frajdą).
Pozycja bardzo ciekawa i polecam ją wszystkim lubiącym tego typu gry. Ja z pewnością kupię dodatek :)


Jak dla mnie ideał :)

Kowale Losu to lekka i przyjemna gra z bardzo prostymi zasadami. Niektórzy mogliby narzekać na dużą losowość ale cóż - jest to gra gdzie wszystko kręci się wokół kości :) Zdobycie nowej ścianki i umieszczenie jej na swojej kości sprawia sporo radochy a przy tym trzeba się zastanowić jak chcemy konstruować nasze kości. Plusem jest to, że właściwie co chwilę każdy z graczy wykonuje rzut dzięki czemu nawet podczas tur innych graczy nie musimy jedynie czekać i się nudzić. Gra jest szybka (czasami aż chciałoby się pograć kilka rund więcej) i posiada kilka możliwości na zdobycie punktów zwycięstwa (zdobywanie złota, ścianki na kostkach, karty).
Zdecydowanie jedna z ciekawszych pozycji na mojej półce - polecam


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Jak dla mnie super.
Mocne, twarde koszulki, idealnie pasujące do moich kart. Polecam