Sulanik

Obserwowani

2 użytkowników

Obserwujący

8 użytkowników

Zobacz wszystkich

Jak dla mnie ideał :)

Gra kupiona z myślą o Żonie - lubi rysować. Przed pierwszą rozgrywką podchodziłem do niej z lekkim dystansem jednak każda kolejna runda zmieniała moje nastawienie. Gra zapewnia dużo śmiechu podczas samego rysowania i oceniania rysunków jak i przy porównywaniu finalnych efektów z rysunkiem do stworzenia. Załączone do gry kartki do rysowania (~50) bardzo szybko się kończą dlatego dobrze jest zapewnić sobie jakiś notesik czy zeszyt. Z pewnością wrócę do niej nie raz. Polecam wszystkim lubiącym dobre gry imprezowe.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Koszulki kupione do gry This War of Mine. Na karty pasują idealnie (niestety wypraska z gry nie przewiduje przechowywania kart w koszulkach :( ). Z samych koszulek jestem zadowolony. Mocne i grube dobrze zabezpieczają karty. Nie pierwsze i z pewnością nie ostatnie koszulki Rebla jakie nabyłem.


Jak dla mnie ideał :)

Obowiązkowy dodatek dla Gdańszczan :)


Jak dla mnie ideał :)

Co prawda nie lubię historii ale dzięki tej grze mogę trochę powtórzyć sobie co i kiedy działo się w Polsce :) Gra bardzo ładnie wykonana, grafiki są ciekawe a metalowe pudełko z wypełnieniem dobrze zabezpiecza nasze karty :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Ładnie wykonana torba, która idealnie spełnia swoją funkcję. Fajny materiał, dobre wykończenie, pomieści naprawdę dużo rzeczy


Ragwel

Liczba recenzji: 1

Hania

Liczba recenzji: 144

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

StaraWiedzma

Liczba recenzji: 0

MMZ

Liczba recenzji: 6

Maemi

Liczba recenzji: 17

Ragwel

Liczba recenzji: 1

ProrokIzajasz

Liczba recenzji: 6

Piotr

Liczba recenzji: 11

EwelinaC

Liczba recenzji: 75