ProrokIzajasz

Katowice

Obserwowani

11 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

2 użytkowników

CV

CV

Przepięknie wydana gra z miłą dla oka szatą graficzną. Za każdym razem rozgrywka toczy się inaczej, żeby jeszcze wzbogacić ją o kolejny stopień zaawansowania, polecam dodatek, który zwiększa interakcję między graczami. Szczerze polecam, bo zasady są mało skomplikowane.


We dwójkę gra jest bardzo niegrywalna, dopiero przy większej ilości graczy zaczyna się sensowne kminienie. Warta swojej ceny, ale na dłuższą metę męcząca.


Gra o małej złożoności, z dużą losowością. Wydaje się być krótką i przyjemną grą, ale okazuje się, że jest strasznie losowa i wymaga dużego kombinowania, żeby wygrać. Polecam na rozgrzanie szarych komórek :)


Wow, jakby było mało "Munchkinowej" rozrywki to polecam zainwestować w 5 część, która jak zwykle, rozbudowuje mechanikę podstawki i dodaje wiele "funu". Cały czas czekam na kolejne części, nowe prześmieszne karty, które w śmieszny sposób mają swoją specyficzną synergię.


A co też się stało! Do Munchkinowej krainy zawitały (kolejny raz) przydupasy i rumaki, dodające dużo zabawy. To jest świetne urozmaicenie do zwykłej gry, my przykładowo gramy wtedy do 15 poziomu i ciągniemy na start po 4 karty drzwi i skarbów.


Vento87

Liczba recenzji: 134

Kostuch

Liczba recenzji: 151

ADz

Liczba recenzji: 19

Hojoxhojo

Liczba recenzji: 121

Sapphire101

Liczba recenzji: 135

Gram_niebieskim

Liczba recenzji: 112

Szamotl

Liczba recenzji: 34

Ra

Liczba recenzji: 149

Hania

Liczba recenzji: 144

Sulanik

Liczba recenzji: 13

Cep6

Liczba recenzji: 20

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Yine

Liczba recenzji: 440