Pikpol - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Nie wiele jest gier równie szybkich co interesujących. Łatwe zasady do wytłumaczenia po pierwszej partii w sumie zrozumiałe dla wszystkich. Niestety podczas gry z początkującymi dużo daje znajomość kart. więc polecam gra się szybko dużo dróg do wygrania u nas jedna z obowiązkowych pozycji.


W porządku, bez rewelacji

Fajna gierka dla malutkich i dużych ale czegoś jej brakuje naprawdę lepiej dorzucić troszkę kasy i zakupić Dixita!!


Dobry, solidny produkt

Dodatek do Bohnanzy. Obowiązkowy więcej fasolek więcej możliwość, więcej handlowania, więcej gry. Polecam


Raczej słaby

Spodziewałem się fajnej podkładki do Dominiona niestety się zawiodłem, kawałek tekturki do podziału pól graczy ogólnie kiepskie małe Nie polecam


W porządku, bez rewelacji

Gra zakupiona dla córki na gwiazdkę niestety chyba za szybko. Może za pół roku się bardziej przyda.


Dobry, solidny produkt

Fasolki temat którego nie nienawidzę ale, w który gram bo muszę. Znajomi zakochani "daj mi sikającego a dostaniesz dwa Waxy " pojawia się u nas dość często. Polecam choć sam osobiście nie lubię po prostu jest dla mnie zbyt abstrakcyjne nie mogę w niej wymyślić żadnej taktyki wszystko zależy od tego jak się człowiek handluje a ja najwyraźniej mam z tym problemy dlatego ćwiczę ćwiczę i jeszcze raz ćwiczę.


W porządku, bez rewelacji

Zabawa w spostrzegawczość jak również w refleks. Coś mniej konfliktowego od Jungle speeda ale przyjemne ogólnie tak jak w ocenie w porządku ale bez rewelacji


W porządku, bez rewelacji

Solidne historie w cudownym opakowaniu!! Dla osób które się z nimi zetknęły i się podobało pozycja obowiązkowa. Niestety zabawa na raz:(


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra na chwilę jeżeli macie małe dzieci które podbierają wam żetony i gną karty uważajcie ale na dużym stole nie ma problemu by zagrać w pół godzinki. Co ciekawe podoba się mojej żonie obecnie rządzi u nas na stole!!


Dobry, solidny produkt

Dobry solidny produkt dla ludzi lubiących nie tylko losowość lecz także od czasu do czasu po główkować nad układanymi wyrazami każdy grał każdy wie o co chodzi ja polecam .


Jak dla mnie ideał :)

Jak już wspominałem nie ma wiele gier w które można by pograć we 2 jednakże dla tych którzy lubią z połówką pograć ta lub pierwsza część zmagań z Jackiem jest obowiązkowa!!!! cena odstrasza, elementów mało. Przyjemności od groma. Nie żałuję że kupiłem Gram.


W porządku, bez rewelacji

Gra na prezent jako że nie lubię tańczyć to raczej gra nie dla mnie choć znajomym się podoba więc kto lubi się wygłupiać i kombinować z figurami Gr a godna polecenia dla mnie bez rewelacji.


Dobry, solidny produkt

Kupione do zabawy może niestety za szybko się na nie rzuciłem w pierwsze 1,5h rozwiązane ponad 30 zagadek i stwierdziłem że starczy wymęczyło troszkę. zadania coraz trudniejsze a co zatym idzie czas ich rozwiązywania się wydłuża. Nie jest to łamigłówka druciana które uwielbiam ale się podoba .P.S. teściowej się podobało!!


Dobry, solidny produkt

Koszulki kupione do Agricoli może ciutkę za duże ale chyba tak powinno być (ciutkę naprawdę jest ciutke). Napewno karty nie bedą się niszczyć.


Dobry, solidny produkt

Nie ma wiele gier na 2 osoby które są przystępne a zarazem fajne ta na pewno jest solidnym produktem. Polecam bo żal nie kpuić i pograć z druga połówką.


Dobry, solidny produkt

Gra na prezent. Po opiniach od znajomych raczej przyjemna duży plus za to że ich 7 letni syn ich ogrywa więc rodzice jeżeli chcecie mieć prezent dla swoich pociech kupować


Dobry, solidny produkt

Gra wiedzowa i tylko w takim rozrachunku powinna być rozpatrywana na pewno można się z niej czegoś nauczyć w miły i niezbyt nachalny sposób bo w końcu kto nie lubi troszkę ryzyka a może ma 2m. a może 20 cm.. Polecam. Może niektórych zrazić bo jeżeli ktoś lubi animalsów to nie ma z nim szans.


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobra gier dr. Kinzi zresztą nie spotkałem jeszcze żadnej jego gry która była by kiepska może za mało gram:)


Dobry, solidny produkt

Gra kupiona na prezent mimo że nie grałem za często to wydaje mi się że gra może być hitem dla osób lubiących żółwie:)


W porządku, bez rewelacji

Ciężko komentować grę która nie przyjęła się u mnie w domu może za mało gra nam tematyka nie podeszła :( aczkolwiek mechanika działa ciekawy sposób rozgrywania tur. No cóż dla mnie po prostu w porządku ale bez relewacji