Tomasz - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Must have dla wszystkich fanów Lovercrafta :)
Każda rozgrywka jest inna, każda ma klimat, w każdej balansuje się na granicy porażki, nie ma do końca pewności czy tym razem wygramy. Trzyma w napięciu i zapewnia mnóstwo emocji!


Dobry, solidny produkt

Must have dla fanów Draculi Brama Stokera.
Klimat utrzymany, świetna zabawa zapewniona, szczególnie, gdy mamy maksymalną liczbę graczy.


Dobry, solidny produkt

Kampania Tomb of Annihilation jest solidną kampanią pozwalającą rozegrać przygody w Dżungli Chult. Szczególnie polecam ją tym, którzy grali w kampanię z 2e D&D, Jungles of Chult. Przede wszystkim jest świetnie lorowo osadzona w świecie Zapomnianych Krain nawiązując do różnych jego elementów:
-Kultu yuan-ti pragnącego powrotu Dendar Nocnej Żmii
-Opuszczenia ludu tabaxi przez boga Ubtao
-Szass Tama i Czerwonych Czarnoksiężników z Thay
-Pierścienia Zimy (świetna książka, polecam)
a wraz z nim do Morza Wędrującego Lodu
-rozłamu wśród wybrańców Ubtao
-wojnie węży (nagi vs yuan-ti)
No i tłumaczy mnóstwo elementów Zapomnianych Krain, choć sentyment po Jungles of Chult został, szczególnie wprowadzenie niektórych zmian, które widoczne są po nieudanej 4 edycji D&D.
W każdym razie podsumowując : świetna kampania, doskonale wydana, genialne mapy, wiele wątków, oraz akcje nie dająca chwili wytchnienia. Jedynie co, trudy Dżungli sprawiają, że gra jest mozolna i trzeba się przygotować na sporo cierpliwości i dreptanai w miejscu .Ale polecam! / Shaman z TJGT


Dobry, solidny produkt

Nareszcie udało mi się zebrać moich znajomych wyjadaczy, z którymi tyle godzin spędziłem przy grach, i którzy ku mojemu bólowi nie mieli czasu ostatnio. I żałowali, bo gra ta kurzyła się na mojej półce przez pewien czas. Zasiedliśmy do niej i takiej zabawy dawno nie było. Przebiła wiele planszówek w które do tej pory graliśmy. Świetna rozgrywka, doskonała atmosfera. Jak już wspomniano, nawet w ostatniej chwili może się wszystko zmienić w rozgrywce, więc nic nie jest przewidywalne, nie ma co odkładać kart poddając się i denerwując.
Szkoda tylko, że z Zapomnianymi Krainami związane są tylko nazwy, aż żal, że bardziej nie dało się klimatu uzyskać...


Dobry, solidny produkt

Uwielbiam Zapomniane Krainy, więc nie mogło tego zabraknąć w mojej kolekcji. A jest to pierwsze spojrzenie na Miasto Wspaniałości od strony władców tego miasta, a nie tylko bohaterów.
Sama gra jest fajna, szybko wciągnęliśmy się w nią z grupą znajomych. I tak jak pisali poprzednicy: do samego końca trzeba się pilnować!!


Jak dla mnie ideał :)

Na coś takiego czekałem! Obowiązkowy tytuł dla każdego MG.


Dobry, solidny produkt

Obecnie z ekipą sesjową w to popylamy i jak na sam początek, zapowiada się bardzo ciekawie :)


Dobry, solidny produkt

Jako MG doceniam ten produkt, choć dla mnie wcześniejsze publikacje z tej serii były bardziej przydatne.


Jak dla mnie ideał :)

Ia! Ia! Cthulhu Ftagn! Bardzo fajnie się czyta, pomaga wprowadzić w klimat świata Zewu.


Jak dla mnie ideał :)

Kości jak kości, ale specyficzne :) polecam


Jak dla mnie ideał :)

Obowiązkowy produkt dla każdego mistrza gry. Wszystko przejrzyście, jak na tacy. Bałem się, że temat zostanie spalony jak w II części "Graj...", ale zostałem mile zaskoczony. Piąteczka!


Jak dla mnie ideał :)

Wszystko to, czego potrzebują wyznawcy Cthulhu :) Bardzo ciekawa pozycja. Nie żałuję zakupu


Dobry, solidny produkt

Jak dla mnie jest to świetny produkt, który kupiłem solidnością poprzednich "Graj..." i nie zawiodłem się! Doskonały motyw zarówno dla GM, jak i graczy.


Jak dla mnie ideał :)

Deszcz bębnił o szyby mego zamku, gdy na horyzoncie pojawił się posłaniec zmierzający do mych bram. Poznałem go już z daleka, pan Antoni dostarczał wiadomości na te tereny i teraz, w przemokniętym, granatowym płaszczu zbliżał się. Zaniepokojony zszedłem na dół, by otworzyć mu bramy. Czyżby umarł lord Khniaf? A może orki przełamały mury obronne Czarciego Zamku? Wszystko to mogło wprowadzić chaos do królestwa i w każdym przypadku musiałbym zebrać drużynę, by ruszyć ratować te ziemie.
Pan Antoni ukłonił się i trzęsąc się z zimna wręczył mi niewielki pakunek. Podziękowałem mu za to rzucając dwa srebrniki i zaniepokojony udałem się do swej komnaty, by w cieple kominka dowiedzieć się cóż dzieje się w świecie. Usiadłem spokojnie, rozwinąwszy starannie zawinięty pakunek i moim oczom ukazała się księga. Zdziwiony zamrugałem oczyma. Przecież zamówiona tak niedawno nie miała prawa przyjść już teraz! Zaiste czary musiały być w to wmieszane, albo pan Antoni zakupił buty szybkości. Albo... to niepełna książka i wciśnięto mi jakiś niedokończony skrypt. Z podejrzeniem spojrzałem na nią i przekartkowawszy zdumiałem się, że wszystko jest w należytym porządku. Usiadłem spokojnie i pomyślałem o zakupie takich magicznych butów szybkości dla mojej kompaniji. Przeca jak będziemy się poruszać w takim tempie to nawet generał Budionny ze swą Konarmią nas nie dopadnie!


Dobry, solidny produkt

Ciekawe przemyślenia, bardzo przydatne dla MG. Na sesjach można sobie bez książki owej poradzić, jednak daje ona mnóstwo ciekawych pomysłów, wartych wykorzystania.


Dobry, solidny produkt

Ciekawe przemyślenia, bardzo przydatne dla MG. Na sesjach można sobie bez książki owej poradzić, jednak daje ona mnóstwo ciekawych pomysłów, wartych wykorzystania.


Jak dla mnie ideał :)

Wyszło, że pojawiła się moja zachcianka na posiadanie tego podręcznika (z tego powodu, iż wersji polskiej doczekać się nie mogłęm) i niestety REBEL.PL nie miał go na stanie. Co nie było dla sklepu jakimś wielkim problemem, gdyż by spełnić ową zachciankę ściągnęli podręcznik specjalnie dla mnie z UK! Wielki szacunek za realizację zamówienia dla sklepu REBEL.PL. Zaś sam podręcznik też jest pierwsza klasa.