Tomasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Must have dla wszystkich fanów Lovercrafta :)
Każda rozgrywka jest inna, każda ma klimat, w każdej balansuje się na granicy porażki, nie ma do końca pewności czy tym razem wygramy. Trzyma w napięciu i zapewnia mnóstwo emocji!


Dobry, solidny produkt

Must have dla fanów Draculi Brama Stokera.
Klimat utrzymany, świetna zabawa zapewniona, szczególnie, gdy mamy maksymalną liczbę graczy.


Dobry, solidny produkt

Kampania Tomb of Annihilation jest solidną kampanią pozwalającą rozegrać przygody w Dżungli Chult. Szczególnie polecam ją tym, którzy grali w kampanię z 2e D&D, Jungles of Chult. Przede wszystkim jest świetnie lorowo osadzona w świecie Zapomnianych Krain nawiązując do różnych jego elementów:
-Kultu yuan-ti pragnącego powrotu Dendar Nocnej Żmii
-Opuszczenia ludu tabaxi przez boga Ubtao
-Szass Tama i Czerwonych Czarnoksiężników z Thay
-Pierścienia Zimy (świetna książka, polecam)
a wraz z nim do Morza Wędrującego Lodu
-rozłamu wśród wybrańców Ubtao
-wojnie węży (nagi vs yuan-ti)
No i tłumaczy mnóstwo elementów Zapomnianych Krain, choć sentyment po Jungles of Chult został, szczególnie wprowadzenie niektórych zmian, które widoczne są po nieudanej 4 edycji D&D.
W każdym razie podsumowując : świetna kampania, doskonale wydana, genialne mapy, wiele wątków, oraz akcje nie dająca chwili wytchnienia. Jedynie co, trudy Dżungli sprawiają, że gra jest mozolna i trzeba się przygotować na sporo cierpliwości i dreptanai w miejscu .Ale polecam! / Shaman z TJGT


Dobry, solidny produkt

Nareszcie udało mi się zebrać moich znajomych wyjadaczy, z którymi tyle godzin spędziłem przy grach, i którzy ku mojemu bólowi nie mieli czasu ostatnio. I żałowali, bo gra ta kurzyła się na mojej półce przez pewien czas. Zasiedliśmy do niej i takiej zabawy dawno nie było. Przebiła wiele planszówek w które do tej pory graliśmy. Świetna rozgrywka, doskonała atmosfera. Jak już wspomniano, nawet w ostatniej chwili może się wszystko zmienić w rozgrywce, więc nic nie jest przewidywalne, nie ma co odkładać kart poddając się i denerwując.
Szkoda tylko, że z Zapomnianymi Krainami związane są tylko nazwy, aż żal, że bardziej nie dało się klimatu uzyskać...


Dobry, solidny produkt

Uwielbiam Zapomniane Krainy, więc nie mogło tego zabraknąć w mojej kolekcji. A jest to pierwsze spojrzenie na Miasto Wspaniałości od strony władców tego miasta, a nie tylko bohaterów.
Sama gra jest fajna, szybko wciągnęliśmy się w nią z grupą znajomych. I tak jak pisali poprzednicy: do samego końca trzeba się pilnować!!


Agnieszka Pilecka

Liczba recenzji: 1

KFC

Liczba recenzji: 39

Zenek37

Liczba recenzji: 2