Elbutcher

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

9 użytkowników

Zobacz wszystkich

Jak dla mnie ideał :)

Kolejny mniejszy dodatek do Talismana i kolejny uśmiech na twarzy z powodu jakości wykonania i urozmaicenia rozgrywki.
Zwiastun znacząco podkręca tempo i poziom trudności rozgrywki. Może być tak, że gra skończy się dla każdego i nikt nie wygra.
Sama mechanika omenów jest arcyciekawa, niektóre z nich na pierwszych stadiach cieszą i ułatwiają rozgrywkę, by potem znienacka dowalić graczowi po całości.
Figurka proroka jest kolejną niezależną postacią obok wilkołaka i śmierci, która porusza się po planszy - powoli robi się tłoczno :D
Nowe postacie jak zwykle wykonane starannie i przemyślanie.
Przesyłka, opakowanie i czas dostawy jak za każdym razem na celujący.


Dobry, solidny produkt

Koszulki idealnie pasujące do kart postaci. Dzięki nim mamy zapewnioną idealną ochronę przez zabrudzeniami lub oblaniem płynami (nawet procentowymi;). Opakowanie, przesyłka i czas dostarczenia, jak zwykle na celującą ocenę!


Jak dla mnie ideał :)

Kolejny dopracowany i dopieszczony niczym lukrowany pączek produkt, chociaż nie ustrzegł się kilku drobniutkich wad. Bohaterowie zdecydowanie na plus, super sprawa z ich nowymi umiejętnościami określanymi przez żetony, nada to koloru i taktyki na planszy. Pokusiłbym się o stwierdzenie, iż więcej takich, albo już niech każde kolejne postacie mają takie umiejętności, z tym, że może ich być w ogólnym rozrachunku zbyt dużo i (w zależności oczywiście od tego kto jaki ma sposób przechowywania swego grala:) będą drobne problemy z przechowywaniem, jak i samym rozkładaniem tychże żetonów. Jeśli chodzi o planszę to ostatni róg został finalnie zakryty, zdarzenia i spotkania na niej trzymają poziom podziemi i gór, minusem w niej jest sposób składania na bodajże trzy części, im więcej zgięć, tym gorzej dla planszy :/ Miejmy nadzieję, iż nie będzie za bardzo odstawać, kiedy pojawią się łączniki w stylu The Deep Realms Expansion. Pudełko zdecydowanie na minus, mniejszy rozmiar niż poprzednie, jeśli ktoś kolekcjonuje i wystawia na półce, to bardzo mu to zaburzy porządek :/
Sama przesyłka, zapakowanie, dostarczenie jak zwykle na 6!


Jak dla mnie ideał :)

Pierwszy z "małych" dodatków i chyba najbardziej przydatny, aby rozszerzyć swoją kolekcję kart zdarzeń. Karty są wyważone i sporo urozmaicają samą rozgrywkę.
Dodatek dodaje cztery postacie, najbardziej przesadzona jest postać kupca, gdzie przy połączeniu z dodatkiem Miasto staje się wręcz terminatorem.
Oprócz kart i postaci dochodzi również sam Żniwiarz. Opcja dosyć ciekawa, działająca tak samo jak wilkołak. Kiedy gramy z wilkołakiem i żniwiarzem w jednej rozgrywce mogą oni się nam sporo ponaprzykrzać :]
Jakość wykonania jak zwykle idealna.
Wysyłka oraz sama paczka również na +.


Jak dla mnie ideał :)

Cóż, kolejny epicki dodatek, wydawało by się niczym nie różniący się od poprzednich "małych" dodatków. Też tak sądziłem rozpakowując go, oglądając karty i podziwiając figurki. Lecz jak się okazało podczas pierwszej rozgrywki nic bardziej mylnego. To jest dodatek dla MASOCHISTÓW :] Poziom trudności wzrósł z nim wielokrotnie, palone ziemie i przedmioty znacząco utrudniają początkowy rozwój postaci. Pół biedy jeśli posiadasz już wszystkie dodatki i masz pełną rozbudowaną talię kart przygód, wtedy karty z Krainy Ognia giną w tłumie i tylko czasami są losowane. Lecz, jeśli dokupujesz go jako pierwszy dodatek to biada Ci :]
Nowe postacie znajdują swe miejsce wśród innych i chyba tradycyjnie już są leciutko bardziej przypakowane od podstawowych.
Jakość figurek, kart i żetonów jak zwykle na najwyższym poziomie.
Jakość obsługi, wysyłka oraz opakowanie równie dobra.


Slawekauo

Liczba recenzji: 202

CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 456

Andrzejsob

Liczba recenzji: 20

kerkas

Liczba recenzji: 196

Krogulec

Liczba recenzji: 24

Adam_Wi

Liczba recenzji: 42

Slawekauo

Liczba recenzji: 202

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 155

SHACKIE1987

Liczba recenzji: 7

Agnieszka

Liczba recenzji: 2

Bazylozaur

Liczba recenzji: 10

Thorkiel

Liczba recenzji: 60