Krogulec

Szczęściarz

Szczecin

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

6 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Zakupiłem, przeczytałem i jestem zadowolony. Na pewno poprowadzę wkrótce sesję w tym systemie. System ten na pewno nie jest jednak dla wszystkich, na dobrą sprawę to nawet nie jest pełnoprawny system, a raczej pewna rama do uzupełnienia.

Czym jest Adventurers? To zbiór podstawowych zasad i reguł plus proste settingi, co razem tworzy dobrą i bardzo przejrzystą podstawę do gry. Jeśli potrzebujesz długich opisów świata, bardzo dokładnych zasad, rozbudowanej mechaniki, jeśli chcesz aby podręcznik wyczerpywał każdy temat... to nie jest gra dla ciebie. Jeśli jednak chcesz mieć tylko podstawowy system, ramę świata i sam "silnik" do tworzonej przez siebie sesji - Adventurers jest dla ciebie.

To na pewno produkt dla doświadczonego Mistrza Gry, który będzie potrafił samodzielnie uzupełniać mechanikę i świat. Ogółem jest to bardzo dobry, ramowy system bez rozpisywania się na setki stron. Dobra rzecz zwłaszcza jeśli nie mamy też tygodni na zapoznawanie się z jakimiś settingami... Osobiście jestem fanem tego typu RPG, ale pewnie nie trafi w gust każdego.


Jak dla mnie ideał :)

Ładna, dobrze wykonana sakiewka z grafiką, która będzie pasować do wszelkich klimatów fantasy. Z powodzeniem zmieści się w niej kilkadziesiąt kostek. Zakupiona do przechowywania kości do planszówki (Talisman), wybitnie dobrze wygląda na żywo i dodaje atmosfery każdej grze.


Jak dla mnie ideał :)

Najładniejszy moim zdaniem komplet krasnoludzki, beż nadaje kościom wygląd starych, zużytych i klimatycznych. Kości wyglądają jakby krasnoludzcy berserkerzy wyrzeźbili je toporami ze starych kości orków. 5/5


Jak dla mnie ideał :)

Ładne, różnokolorowe kostki, które z powodzeniem klimatem pasują do prawie każdej sesji, wykonanie i jakość na wysokim poziomie, zakup na lata.


Jak dla mnie ideał :)

Ładne, różnokolorowe, klimatyczne i solidne kostki.


CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 456

Thorkiel

Liczba recenzji: 60

Elbutcher

Liczba recenzji: 10

Battotsu

Liczba recenzji: 24

Rakim

Liczba recenzji: 11

Aleksandra

Liczba recenzji: 8

Lukanno21

Liczba recenzji: 5

Vigo

Liczba recenzji: 73

Carrollus

Liczba recenzji: 43

Wojtek3333

Liczba recenzji: 22

Lynx79

Liczba recenzji: 20

Danio1118

Liczba recenzji: 0

Mroku_08

Liczba recenzji: 36

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 155

DorotaT

Liczba recenzji: 64

Kami

Liczba recenzji: 2