Fabio

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Solidny dodatek dla wszystkich miłośników gry karcianej Cthulhu :)


Dobry, solidny produkt

Wiele już zostało wydanych gier w świecie Dungeons and Dragnos, ale bardzo mała ilość z nich stworzona została w konwencji "worker placement", czyli zajmowania pól na planszy w celu pozyskania wszelkiego rodzaju zasobów. W tym konkretnie wypadku pozyskiwanymi zasobami są bohaterowie przygód: wojownicy, łotrzykowie, kapłani i magowie. Natomiast sami gracze wcielają się w role szarych eminencji Waterdeep. Bardzo dynamiczna rozgrywka ze sporą ilością negatywnej interakcji, trzymająca w napięciu do samego końca.


Dobry, solidny produkt

Bardzo ciekawa gra zabierająca grających do świata Gwiezdnych Wojen. Najbardziej podoba mi się w tej grze mechanika ustawiania rozkazów dla pojazdów w tym samym czasie w tajemnicy przed przeciwnikiem, co pozwala na wykorzystanie umiejętności przewidywania ruchów przeciwnika. Jest to niezmiernie rzadka sytuacja w świecie gier bitewnych gdzie w większości przypadków ruch wojsk są wykonywane jawnie. Bardzo przyjemna i dynamiczna rozgrywka.


Jak dla mnie ideał :)

Początek książki okazał się dla mnie dość męczący ze względu na zastosowanie wielu archaicznych zwrotów, ale (tak jak to napisano w wielu innych recenzjach) po przetrwaniu pierwszych stu stron wszystko zmienia się diametralnie. Przestarzałe słownictwo nie wpływa już tak bardzo na odbiór w czytaniu, fabuła rozpędza się niesamowicie i koniec końców książka okazuje się ciekawsza niż Ghule i Kości Yopasi, polecam każdemu wielbicielowi Arkham Horroru.


Dobry, solidny produkt

Druga część sagi wydaje mi się troszkę na niższym poziomie niż pierwsza, ale ciągle polecam każdemu wielbicielowi Arkham Horror'u. Jak w wielu innych trylogiach daje się odczuć, że ksiażka druga jest łącznikiem pomiędzy tomem pierwszym, a ostateczną konfrontacją w tomie trzecim. Ciągle jednak zakończenie może mocno zaskoczyć.


Kanty57

Liczba recenzji: 189

Josh22

Liczba recenzji: 158