Karol

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Nie spełnia moich oczekiwań :(

Te karty nie mają podanego na stronie sklepu wymiaru. Są zdecydowanie mniejsze. Nie polecam.


Dobry, solidny produkt

Dobra mapa. O wiele bardziej podoba mi się mapka z rozwalonymi karczmami, na brzegu morza. Ta druga (dzielnica karczemna) nie jest aż tak grywalna, a do tego ma specyficzny klimat, który odbiera jej nieco uniwersalności.

Mapa jest bardzo fajna i szczegółowa ), problemem jest to że mapa ma mocne zagięcia, które po pierwsze nie wyglądają estetycznie, po drugie sprawiają, że mapy nie da się położyć idealnie płasko, a figurka potrafi zjechać ze szczytu zagięcia... Niestety produkt o takiej cenie nie powinien mieć tego rodzaju wad.

Mimo wszystko polecam wszystkim, którzy lubią gadżety na sesjach.


Dobry, solidny produkt

Mój pierwszy podkład w sprayu.

Jestem z niego zadowolony. Korzystanie z tego rozwiązania jest o wiele wiele szybsze niż ręczne nakładanie podkładu. Warto kupić, zwłaszcza jeśli cenisz sobie własny czas.

Polecam


Jak dla mnie ideał :)

Mam Savage od wielu lat. Mam bardzo wiele systemów z masą dodatków, ale z Savage jestem zadowolony najbardziej, chociaż wcale nie jest w grupie najdroższych. Po prostu świetna konwencja i bardzo dobra mechanika. Co prawda po dłuższym użytkowaniu trochę się przejada, ale ten mały podręcznik może dostarczyć zabawy na dziesiątki sesji!

Tym razem kupiłem podręcznik znajomej w prezencie. Chyba nie muszę dodawać, że jest bardzo zadowolona? :D

Polecam!


W porządku, bez rewelacji

Maskotka dość droga, ale postanowiłem ją kupić znajomemu w prezencie. Nie wiem więc jak zabawka wygląda w rzeczywistości, ale znajomy był zadowolony z podarunku, więc podejrzewam, że jest fajna. Na pewno fajne było zdjęcie, które mi wysłał, gdzie Godzilla stoi na szczycie stosu złożonego z wielu innych pluszaków XD


Daniel_kurzeja

Liczba recenzji: 8

Aesandill

Liczba recenzji: 65

PlaySnake

Liczba recenzji: 22