Killharoth

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Ciężko mi ocenić źle ten produkt:) Nie jestem sentymentalny, ale biorąc do ręki ten podręcznik aż łezka w oku się kręci:)

Zawartość podręcznika rzeczowa, opisana w sposób bardzo przystępny, jednak wydaje mi się, że do pełni szczęścia każdy DM powinien poza tym podręcznikiem przeczytać książki ze świata Lancy.


Jak dla mnie ideał :)

System daje super możliwości. Pozostawia bardzo dużo wyobraźni MG. Jednakże system jest dla osób, które już liznęły RPGi i są dojrzałymi graczami a nie "łowcami statystyk"
IMHO bardzo dużo zdrowego podejścia wymaga się od graczy. Chociażby poziomy zaufania do innych osób w drużynie (genialny pomysł!)

Również ciężka praca przed MG. Sesje wymagają, jak dla mnie sporej ilości czasu na przygotowanie. Gromadzenie rozmaitych materiałów: zdjęć, mapek bardzo podkreśla klimat nazwijmy to "detektywistycznych sesji". (ale strony które polecone są w podręczniku bardzo ułatwiają poszukiwania.

Ja osobiście zacząłem od przygotowania dużej ilości szarych kopert ze znaczkiem Agencji:)

Szczerze polecam graczom z doświadczeniem lubiącym grę narracyjną. Szczerze odradzam łowcom statystyk i lubiącym turlać kostkami.


Dobry, solidny produkt

Bardzo ciekawe karty. Niektóre troszkę nie pasują do klimatów talii, ale to już jest kwestia gustu i subiektywnych odczuć. Dałem 4 tylko z tego powodu, że jakość papieru jest znacząco niższa niż core seta.
Poza tym wszystko ok.


Jak dla mnie ideał :)

Gra, jest wspaniała. Podział na 3 części królestwa daje możliwość zagrania bardzo dużej liczby kombinacji tą samą talią. Gra ma proste zasady bardzo przejrzyście wytłumaczone z przykładami. Jako miłośnik Warhammera wiem, że za chwilę zamówię więcej dodatków.
Jedyny mankament to, że gra przewiduje 2 osobowe potyczki, ale wydaje mi się, że można wykombinować jakoś rozrywkę dla kilku osób.

Szczerze polecam. Rebel jak zwykle super. Tylko wydawca się troszkę spóźnia...


Dobry, solidny produkt

Zabawa bardzo ciekawa. Miła odmiana do bitewniaków. Brak kombinowania itp Pure game:) bardzo ciekawy pomysł. Polecam dla wszystkich chcących zacząć przygodę z grami figurkowymi. Proste zasady, w miarę szybka rozgrywka. Odejmuję jeden punkt za modele (modelarz trochę razi wykonanie modeli, ale rozumiem nie można mieć wszystkiego- a samemu zawsze można przemalować:)


Daniel_kurzeja

Liczba recenzji: 8