KptOdyniec

Obserwowani

4 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Genialna gra, na moje nieszczęście listonosz przyniósł ją rano, także dziś mnie na wykładzie nie zobaczą. Gra ciekawa z prostą mechaniką, dobrze oddająca klimat postapo. To wydanie pozbawione błędów swojego poprzednika także tym bardziej grać. A tak przy okazji to polecam kupić koszulki do kart bo mogą się szybko popsuć:/


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

4 a nie 5 ponieważ jakość wykonania pionków jest hmm trochę niestaranna, ale poza tym nic nie mogę zarzucić tej grze. Prosta instrukcja, ciekawa tematyka, a nade wszystko klimat. Warta polecenia.


Jak dla mnie ideał :)

Dobra gra, kupiłem bo była na promocji, a stałą się hitem kilku planszowych wieczorów, Gorąco polecam


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Po dość średnich recenzjach w internecie, porzuciłem plany zakupu tej gry, teraz po zakupie jej na wyprzedaży żałuje tego. Zarąbista gra z odczuwalnym klimatem wczesnego średniowiecza, szkoda, że zapoznałem się nią tak późno.


Jak dla mnie ideał :)

Nie wiem czy mogę dodać coś konstruktywnego o samym Młotku. Dla mnie gra nostalgia od tego zaczynałem i to wciągnęło mnie we wspaniały świat RPG. System dobry dla początkujących jak i doświadczonych graczy. Podręcznik wizualnie jest ładny, uwagę zwracają przepiękne ilustracje. Ponadto język jest dość przystępny i można rozpocząć grę już po pierwszym przeczytaniu. Nie zastanawiajcie się kupujcie ta gra to kawałek historii warto ja mieć na półce.


Grzegorz

Liczba recenzji: 96

Enc

Liczba recenzji: 12

Asheri

Liczba recenzji: 13

Michał

Liczba recenzji: 68

Viluir

Liczba recenzji: 19

Leslawo

Liczba recenzji: 0

Maycia

Liczba recenzji: 220