Marta

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Najpiękniejsze, najlepsze, dłuuuugo wyczekiwane... Nareszcie są moje! Dziękuję za sprawną dostawę, pomimo pewnych trudności :)


Jak dla mnie ideał :)

Po przeczytaniu Podręcznika Gracza doskonałym uzupełnieniem jest Podręcznik Mistrza Podziemi - jest tu wiele informacji przydatnych nie tylko dla MG, ale także dla gracza. Książka pisana jest przede wszystkim za pomocą bezpośrednich zwrotów do Mistrza, co pozwala na identyfikowanie się z jego osobą i niejakie wyróżnienie :)
Oczywiście plus za dostawę - stan idealny.


Jak dla mnie ideał :)

Potwory, czyli to co postępni Mistrzowie lubią najbardziej! Co tu dużo mówić - świetne rysunki (szkoda, że nie do wszystkich potworów dołączono rysunek, jednak wszystko można nadrobić wyobraźnią dzięki opisom). Można tu znaleźć "przepisy" na dodatkowe rasy, których nie ma w standardowym podręczniku. Nadają się do kampanii epickich (np. półsmoki :)). Przed stworzeniem postaci-potwora zapoznaj się z treścią rozdziału i skonsultuj się z Mistrzem Gry, gdyż każda postać epicka może zagrażać samopoczuciu pozostałych graczy.


Jak dla mnie ideał :)

Nareszcie! Koniec z przesuwaniem kursora po ekranie w poszukiwaniu informacji! Nie ma to jak książka, zawsze to powtarzam (nie toleruję e-booków), szczególnie jeśli to podręcznik do RPG. Nie jest trudna, choć zaczynałam właśnie od D&D, pewnie dlatego nie sprawia mi kłopotu mechanika gry. Dodatkowe punkty przyznaję za wspaniale wykonane rysunki i najpotrzebniejsze informacje szybko dostępne w tabelkach :)


Dobry, solidny produkt

Bardzo przydatny gdy chce się zbudować napięcie wśród graczy i ukrywać przed nimi niecne plany Mistrza... :) dodatkowo można szybko znaleźć najpotrzebniejsze tabele. Za taką cenę trudno, co prawda, oczekiwać ideału, ale jest to tylko dodatek.