Marysia

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

mega giera! kapitalna zabawa i proste zasady!


Dużo lepiej zrobiona edycja niż pierwsza. Bardzo ładne wydanie podręcznika, poprawiona mechanika, zwłaszcza jeśli chodzi o zasady Magii. W tej edycji jest ona dużo bardziej klarowna i łatwa, bez przerywania dynamiki podczas sesji. Dużo więcej smaczków, profesji, umiejętności + fajna przygoda na koniec. Polecam zdecydowanie, nie tylko fanom fantasy. W tym podręczniku od razu czuć klimat :)


Dla miłośników zewu cthulhu będzie to kolejna miła lektura, aczkolwiek nie różni się specjalnie od poprzedniej edycji. Kilka drobnych zmian nie jest warte kupowania od razu całego podręcznika. Niemniej, wydanie jest świetne, rysunki poprawione, cała oprawa dużo lepsza od poprzedniej. Kupić warto, ale jak się dużo gra i lubi zew cthulhu ;)


Moim zdaniem najlepszy system przyszłościowy. Świetny klimat mrocznej przyszłości z kiczem lat 80tych. Rozgrywka może być pełna zarówno akcji, strzelania i intrygi, jak również smutku i dramatu. Mechanika przyjemna i prosta, a podręcznik napisany klarownie i ciekawie. Od razu czuć ten ciężki klimat. Polecam!


Dobry, ciekawy, klarownie napisany zbiór porad dla Mistrzów gry. Przyjemnie się czyta, warto poznać niektóre pomysłowe zagrywki. Cena też jest zachęcająca! jedna z lepszych książek z tej serii. Polecam


Neerg

Liczba recenzji: 83

turkuć

Liczba recenzji: 5

Brick

Liczba recenzji: 7