Mateusz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Ten podręcznik to rewelacja! Kawał historii! Klasyczne podręczniki dla Szeryfa i gracza w jednym, i jeszcze z kolorowymi grafikami. Fakt że po angielsku... Ale wygląda!


Dobry, solidny produkt

Świetna gra. Naprawdę porządnie wydana książeczka. Dobrze złożony tekst. Odpowiednia czcionka i odstępy (super się to czyta). Ciekawe ilustracje, ale przede wszystkim Idee Fixe to kawał fantastycznego materiału. Ciekawy nietuzinkowy świat - polski cyberpunk i Odrodzona Rzeczpospolita Polska. Polecam fanom gatunku i tym wspierającym polskich twórców fabularek!


Dobry, solidny produkt

Podręcznik nie jest grubaśny. Ale to nic. Jest idealnie przygotowany do natychmiastowego rozpoczęcia przygody. Niesamowity klimat i pomysły twórców. POLECAM!!!


Jak dla mnie ideał :)

Ta gra była dla mnie ogromnie pozytywnym zaskoczeniem. Nie liczyłem, że pudełko zawierające wyłącznie karty (a jest ich 500+) da mi tyle frajdy i satysfakcji.
Zasady nie są skomplikowane i po chwili każdy je załapie. System deck-bulding zaczerpnięty, wydaję mi się z "Dominiona" spisuje się wybornie. Gra ma potężny aspekt regrywalności powodowany losowaniem bohaterów, przedmiotów oraz potworów przed każdą rozgrywką. I chyba najważniejsze - karty! Wykonane z niesamowitą dbałością o szczegóły i wytrzymałość. Karty są naprawdę śliczne, mają bardzo ciekawe grafiki. Jeśli chodzi o wykonanie - przyjemnie chropowata powłoka z laminatu, co powoduje, że karty są sztywne i ciężko jest je zniszczyć. Śmiało można używać ich bez koszulek. Przetrzymały spotkanie z Colą na stole i nie ma na nich żadnego śladu.
Ekipa REBELa oczywiśćie przesłała gierkę teleportem pod same drzwi. Brakowało tylko bukietu róż ;P


Jak dla mnie ideał :)

Kości są naprawdę piękne. Zestawienie kolorów przykuwa uwagę, wyróżnia kości, a co najważniejsze - wyniki są czytelne. Zestaw naprawdę warto polecenia dla kogoś, kto szuka kostek ciekawych wyglądem i czytelnych. Oczywiście REBEL, jak zawsze spisał się na 6+.


Bjorn

Liczba recenzji: 30