Poncz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

11 użytkowników

Zobacz wszystkich

Rewelacja!!! Mój Malutek bardzo polubił ta gre - rozwija spostrzegawczość, uczy przegrywać (a to wybitnie trudne dla 4 latka!) polecam!!!


Kociaki są bardzo fajne! Dzieciaki mojej siostry (i moja siostra i ja🤩) gramy czesto i chętnie. Swietnie rozwijają umiejętności manualne u chłopców. Pięknie wykonane z dbałością o detale. Polecam!


Genialna zabawa już od naprawdę wczesnych lat! Mój Potomek wstaje rano i mówi „zagramy w ludziki?” Uwielbia układać postacie na domkach a ja mam trening szarych komórek. Bardzo polecam - odnajdą się i dzieci i dorośli


Gra jest niesamowita! Tylko pogłębiła moje uzależnienie do łamigłówek. Mój Potomek 4 letni pokochał pingwiny a i ja się nie nudzę! Bardzo polecam!


Świetna łamigłówka! Dla mnie - humanisty z urodzenia bez żadnych talentów ścisłych- rewelacyjna zabawa i ćwiczenie głowy. Mój Synek kopiuje układ z kart a ja rozwiązuje - tym samym bawimy się oboje😃polecam bardzo gorąco! Nie mogę się doczekac więcej łamigłówek od thiknk&fun . Mam już rush hour - coś czuje ze niebawem dla Malucha siądzie rush hour jr.:-)


Syndelis

Liczba recenzji: 44

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Tajkoon

Liczba recenzji: 77

Dustptb

Liczba recenzji: 7

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 150

MacPit

Liczba recenzji: 1

a

Liczba recenzji: 0

turkuć

Liczba recenzji: 5

Svvital

Liczba recenzji: 26

Izuu3

Liczba recenzji: 5

Stachel

Liczba recenzji: 5