Radi

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Drugie rozszerzenie z sagi 'Hobbit' wprowadza scenariusze odtwarzające drugą część fabuły znanej z książki. Dodatkowi bohaterowie i karty gracza, 3 scenariusze o różnym poziomie trudności, wreszcie zamknięcie historii Sagi - to chyba dość, by z czystym sumieniem polecić ten dodatek do LOTR: LCG.


Dobry, solidny produkt

3 znakomite scenariusze nie nawiązują do fabuły książek, lecz wiernie odtwarzają historie znane z dzieł prof. Tolkiena. Takie są założenia rozszerzeń z podtytułem Saga. Hobbit: Górą i Dołem, jest pierwszym takim rozszerzeniem. Zdecydowanie polecam!


Dobry, solidny produkt

Kolejna część cyklu Dwarrowdelf. Niebezpieczeństwo otacza naszych bohaterów, ciemność jest wręcz materialna. Gra będzie odpowiadać wszystkim fanom LOTR: LCG i twórczości Tolkiena. Polecam!


Dobry, solidny produkt

Piąta część przygody Dwarrowdelf jest chyba najbardziej klaustrofobiczna. Polecam każdemu fanowi wszelkich podziemi i niebezpieczeństw czających się w mroku!


Dobry, solidny produkt

Arwena ciągle w drodze do ojca, a wrogów więcej i więcej... Mocna druga część z serii Dwarrowdelf. Zdecydowanie polecam każdemu fanowi Tolkiena.


Mati92

Liczba recenzji: 3