Sebastian

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Jeszcze na dobre nie miałem okazji pobawić się tym podręcznikiem, ale jak to w przypadku każdej pomocy z uniwersum D&D ma ona ogromny potencjał, trzeba tylko umiejętnie go wykorzystać. Książka jak każda inna pozycja DeDeków wygląda okazale i przyjemnie się z niej korzysta.
Rebel tradycyjnie! :)


Dobry, solidny produkt

Oby dobrnąć do 20 poziomu nierzadko potrzeba wielu sesji i mnóstwo czasu poświęconego na grę i rozwój postaci. Dzięki temu podręcznikowi sprawiamy, iż warto tam zagościć, a gra w tym momencie się nie kończy, tylko wchodzi na kolejny "level". Poręczny podręcznik, warto go mieć.
Rebel - bez zarzutów, jak zawsze!


Jak dla mnie ideał :)

Jako zatwardziały pasjonat DeDedowskich historii Wschodu oraz kreator różnych maści mnichów biegających nie tylko po Rokuganie mogę śmiało polecić ten podręcznika każdemu, kto bawi się w Lochy i Smoki. Dla mnie osobiście obok "Księgi Plugawego Mroku" pozycja obowiązkowa w biblioteczce spod znaku D&D.
Rebel - wielki jak zawsze!


Jak dla mnie ideał :)

Ekran spełnia pokładane w nim oczekiwania. Wiele przydatnych zasad i wyników masz pod ręką, a klimatyczne grafiki okalające tekstury są bardzo przyjemne dla oka. Dla Mistrzów Gry pozycja w zasadzie obowiązkowa!
Rebel - na "pięć"


Raczej słaby

Generalnie pisanie listów nie jest mi obce, jednakże niniejszy podręcznik nie spełnił moich oczekiwań (a spodziewałem się, że jego przeczytanie zmotywuje mnie do powrotu do ogólnie pojętego "pisania"... Trudno orzec, z czego to wynika, myślę, że to kwestia czysto subiektywna, podręcznik mi zwykle "nie podszedł"...
Rebel jak zwykle na piątkę ;)


Tomasz

Liczba recenzji: 5