Szagi

Kapral

Czechowice

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Wiadomo czy ta gra jest przewidywana w języku polskim???


W porządku, bez rewelacji

Tak jak było pisane dodatek warto było kupić jedynie ze względu na promocję. Coś tam dodaje ale szczerze to bez niego gra się lepiej.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra strategiczna! Na głowę bije Grę o Tron!
Losowe rozstawienie wojska na początku, dwa warianty mapy czynią każdą rozgrywkę inną a nie tak jak w GoT..

Do tego fakt że świetnie się gra w 3,4 jak i 5 osób a nie tylko w komplet:)

Zasłużone 5!


Jak dla mnie ideał :)

Po pierwszej rozgrywce:

Gra jest niesamowita:) Zdecydowanie najlepsza gra w kolekcji:) Świetna regrywalność oraz mechanika:) polecam każdemu bo gra ta różni się od innych. Warto mieć ją w swojej kolekcji:)

Bardzo dużym minusem jest instrukcja.. Nie wyjaśnia bardzo dużo ważnych spraw które mogą namieszać.


Jak dla mnie ideał :)

Grę kupiłem trochę w ciemno, potem nim ją dostałem żałowałem czytając niektóre komentarze, teraz po kilku partiach moge spokojnie stwierdzić że nie żałuje a gra jest świetna. Jest to pierwsza taka gra w mojej kolekcji (euro z prawdziwego zdarzenia) i chociaż moi współgracze nie grali wcześniej w żadną taką gre wszystkim przypadła do gustu. Nie można powiedzieć że gra jest ciężka. Jej cieżkością jest mnogość działań i dróg rozwoju co przecież jest zaletą nie wadą. Niektórzy piszą o wygrywających strategiach ja powiem tak: jest to gra o zdobywaniu pkt w świątyniach ale rozwijać świątynie można na bardzo dużo sposobów oraz można sie pokusić o próbe gry bez pkt z swiątyń np bazując na monumentach i budynkach. Co do regrywalności to nigdy nie czułem efektu "deżawi";p

Gorąco polecam grę jak i sklep!;)


Hubal102

Liczba recenzji: 0