Tomciaz

Weteran

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Jeden z najbardziej intrygujących rodzajów kości, jakie miałem okazję trzymać w dłoni. Moja biała k20 pięknie mieni się pod światło. Turlancja jak najbardziej poprawna. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Kość jest czytelna i się turla jak należy. Mam białą z czarnymi napisami, niektóre są troszkę starte, ale generalne wrażenie jest ok.


Dobry, solidny produkt

Koszulki dobrze spełniają swoje zadanie. Mają osłaniać i osłaniają, jedyne do czego można się przyczepić to miękkość folii koszulki, mogłyby być o 1,5 - 2 zł tańsze. Ale ogólne wrażenie jest dobre.


Dobry, solidny produkt

Dobra, solidna kość runiczna, bardzo czytelna i bardzo klimatyczna. Szorstka faktura sprawia, że przyzwoicie turla się zarówno w dłoni jak i na stole. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Przedwczoraj odebrałem przesyłkę i aktualnie przedzieram się przez meandry reguł gry. Ponieważ to mój pierwszy erpeg, jestem pod tym większym wrażeniem przystępności treści i sposobu wytłumaczenia czym jest RPG jak i zasad panujących w Neuroshimie. Sposób pisania czyni z tej pozycji podstępnego pożeracza czasu: zasiadłszy do niej na chwilę spędziłem na lekturze 4 godziny :). Styl narracji bardzo sugestywnie wzmaga świetny klimat post-apo. Poważniejszą wadę stanowi wspominana już jako mankament interpunkcja. Mimo że nie jestem asem w tej dziedzinie, momentami aż oczy bolą od nadmiaru przecinków. No i przydałby się jeden przykładowy scenariusz więcej, ale to takie moje subiektywne odczucie :P. Ogólnie jestem bardzo, bardzo zadowolony. Za tę cenę - kupować w ciemno, warto! Rebel to już legenda jeżeli chodzi o obsługę klienta: przyszła pancerna paczka, w której kości były zabezpieczone i oddzielone od książki tak, aby jej nie uszkodzić. Pełen profesjonalizm!


Ziela25

Liczba recenzji: 10

Bogg

Liczba recenzji: 85