Trixon

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

6 użytkowników

Na tę chwilę moja ulubiona gra dwuosobowa.

Zasady banalnie proste, a jednocześnie wymaga sporego wysiłku umysłowego, aby osiągnąć zwycięstwo z Twoim oponentem. W dodatku jest bardzo ładnie i solidnie wydana i zajmuje mało miejsca na półce. Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Ciekawa gra karciana gdzie zarządzamy własną ręka oraz rozbudowujemy Londyn. Gra jest poprawna i w dodatku ładnie wykonana. Bardzo podoba mi się pudełko - jest proste i eleganckie. Jednak czegoś mi w niej brakuje. Gra pewnie jeszcze chwile postoi na półce żeby dać jej jeszcze jedna szansę za jakiś czas (no i te pudełko :D)


Jestem wielbicielem gier z serii Tiny Epic. Te gry zawsze cechują się tym, że oferują solidny gameplay, ciekawą tematykę i... można je spakować do kieszeni!

Tiny Epic Mechs pozwala na wcielenie się w pilota mecha, który będzie toczył bój na arenie. Zasady są proste - planujesz 4 kolejne ruchy dla swojego zawodnika. Każdy inny gracz robi to samo. Później wszyscy odsłaniają swoje rozkazy i kolejno je wykonują.

W grę grałem wyłącznie w wariancie dwuosobowym i grało się bardzo dobrze. Zastanawiam się czy w wariancie 4 osobowym nie będzie zbyt dużej losowości. Na pewno trzeba będzie to sprawdzić.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Najlepszy dodatek do 7 Cudów Świata. Wprowadza bardzo dużą zmianę jaką jest nowy tor do rozwijania. Każdy z torów jest unikatowy, co zapewnia jeszcze większą regrywalność i konieczność kombinowania w zapewnieniu sobie dostępu do odpowiednich surowców. Jedynym minusem jest to, że kolejna planszetka powoduje konieczność dużo większej kompresji na naszym małym stole podczas rozgrywek wieloosobowych :)


Jak dla mnie ideał :)

Gra o której bardzo dużo słyszałem, ale nigdy nie grałem... dopóki nie dorwałem jej na promocji w REBEL. Gra zaskoczyła mnie bardzo głęboką rozgrywką i łatwością wytłumaczenia zasad. Pomimo nie-najładniejszej grafiki, gra jest bardzo wciągająca. Bardzo polecam!


Fifithebest

Liczba recenzji: 110

MastaSista

Liczba recenzji: 14

Tomasz

Liczba recenzji: 192

Zackmaster

Liczba recenzji: 129

Oksid

Liczba recenzji: 10

Utini

Liczba recenzji: 22

Ilczi

Liczba recenzji: 20

Magilion

Liczba recenzji: 26

Anomandaris

Liczba recenzji: 74

Kuhaku

Liczba recenzji: 17

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Yine

Liczba recenzji: 442

Gustuś

Liczba recenzji: 9

Legendarny Michał

Liczba recenzji: 11

Vesperum

Liczba recenzji: 0

Oltri

Liczba recenzji: 44