Zorg

Skryba

Katowice

Obserwowani

11 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

4 użytkowników

Świetny zestaw do gry ASOIAF pozwalający rozpocząć przygodę z frakcją Dzikich. Szczególnie podobają mi się olbrzymy choć nie jestem pewny jak z ich grywalnością na polu bitwy.


Mój ulubiony okręt do Armady, może w obecnej mecie nie jest już taki mocny jak wtedy gdy został wypuszczony ale mądrze wyposażony potrafi wciąż solidnie postrzelać się z siłami Imperium Galaktycznego.


Statek, który jest bardzo szybki i bardzo zwrotny a dzięki ulepszeniom potrafi uderzać na daleki zasięg znacznie powyżej swojej "wagi". Z admirałem Ackbarem i "Enhanced Armaments" potrafi strzelić w każdy bok z 4 czerwonych kości. Inne ulepszenie turbolaserów: "obwody przekierowania turbolaserów" pozwala zamienić wynik na czerwonej kostce na podwójne trafienie. Korweta jest podstawą wielu flot Rebelii. W blisterku znajdziemy różne ulepszenia, z których najważniejsze są: admirał Mon Mothma oraz "strzały wyprzedzające". Warto mieć choć jedną poza tą z zestawu podstawowego.


Shadow Caster / Siewca Cienia w momencie wypuszczenia na rynek był statkiem przełomowym dla X-winga. Był kluczowym statkiem w zabójczej rozpisce Parattani, która wygrała wiele turniejów. Ogólnie piszac statek trzyma wysoki poziom figurek do X-winga z dodanym smaczkiem dla miłośników serialu Star Wars: Rebels gdzie latała nim Ketsu Onyo.


Scurrg jest unikalnym statkiem ponieważ wnosi wytrzymałość i rozmiary statku z dużej podstawki a montowany jest na małej. Dodatkowo zestaw kart z zestawu pozwala na granie nim w eskadrach rebelianckich i "szumowinowych". Statek na dobre zakotwiczył się w środowisku graczy i jest grany z niemałymi sukcesami.


B_Achus

Liczba recenzji: 53

KopajGlan

Liczba recenzji: 53

Magda

Liczba recenzji: 28

Tarur

Liczba recenzji: 150

Andre

Liczba recenzji: 45

Coyotl

Liczba recenzji: 37

Nightbomber

Liczba recenzji: 252

Wiktor

Liczba recenzji: 95

jedi_alan

Liczba recenzji: 192

Slawekauo

Liczba recenzji: 202

Czincz

Liczba recenzji: 56

jedi_alan

Liczba recenzji: 192

Fifithebest

Liczba recenzji: 110

Zubr89

Liczba recenzji: 6

Utini

Liczba recenzji: 22