Coyotl

Pionier

Warszawa

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

4 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Solidna kampania, z ciekawym motywem zmian pór roku i wydarzeń. Wykonanie prześliczne. Zawiera przydatne materiały do prowadzenia ogólnych przygód w miastach. Jedyny minus to dość słaby początek (zakładający, że postacie graczy absolutnie chcą tu siedzieć), MG mogą chcieć dodawać coś od siebie aby lepiej zakotwiczyć graczy w mieście.


Dobry, solidny produkt

Fajna figurka stylowego umarlaka, klasyka gatunku. Karty porucznika są dobre dla Mrocznych Władców lubiących grać ryzykownie i z elementem losowym, pozostali będą chyba woleli talie innych postaci z bardziej przewidywalnymi rezultatami.


Dobry, solidny produkt

Kapłani rave i techno dają radę jako bardzo ładne modele, łatwe też do przerobienia i urozmaicenia przez mieszanie z innymi zestawami.
O ile w edycji 7 mieli dość wąskie zastosowania i mechanicznie byli nie warci swoich punktów, w 8 edycji która nadciąga (lub już jest kiedy to czytasz) przeżyją swoją drugą młodość.

Jeśli masz odrobinę chęci i zapasową piechotę w jakiś szatach, to po złożeniu 5 kapłanów w jednej wersji zostają części idealne na zestaw alternatywny - komplet rączek, broni i plecaków które pasują do innych piechociarzy w skali.


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajny model, chociaż nie taki wielki jaki się wydaje na pudełku. Za to jest to bardzo ładnie zaokrąglony triceratops z masą opcji, możliwości i zapasowych bitsów. W zestawie można łatwo zbudować wymienne elementy i w razie czego, dorzucić do kolekcji kilka skinków z grzbietu potwora, lub urozmaicić posiadane nowymi elementami.


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobre wsparcie dla Rebelii, zarówno w postaci pilotów jak i kart. No i sam statek prezentuje się dumnie w kolekcji.


Zorg

Liczba recenzji: 30

PeeM

Liczba recenzji: 37

Djflash

Liczba recenzji: 26

Aulinka84

Liczba recenzji: 20