Pavel - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Świetna sprawa, zawsze żal mi pudełek z dużych dodatków do SW LCG więc leżą na półce i się kurzą. Dzięki insertowi mogę zrobić z nich użytek.


Jak dla mnie ideał :)

Zawsze uważałem że dobry MG nie potrzebuje takich dodatków, ale nawet Ci zaprawieni w boju mistrzowie docenią jakość wydania, oraz znajdą pomysły na potyczki dla swoich drużyn.


Jak dla mnie ideał :)

Farbkę świetnie się rozprowadza, idealnie kryje malowany model. Jak w ocenie, dla mnie ideał.


Jak dla mnie ideał :)

Jako początkujący modelarz używam tego washa praktycznie non-stop. Poza bardzo jasnymi figurkami spisuje się idealnie do cieniowania i wykańczania modeli.


Jak dla mnie ideał :)

Nie mam dużego doświadczenia w malowaniu i co za tym idzie nie mam porównania do innych marek, ale pędzle lootpile spisują się na razie bardzo dobrze. Polecam każdemu kto zaczynającemu zabawę w malowanie figurek.


Jak dla mnie ideał :)

Zaczynam swoją malarską przygodę i jak dla mnie pędzle lootpile są jak na razie wystarczające.


Dobry, solidny produkt

Bardzo przyjemna i prosta gra imprezowa. Zasady są banalne, rozgrywka szybka. Nie oczekiwałem nic więcej.


Jak dla mnie ideał :)

Uwielbiam 51 stan oraz wszystkie dodatki do niego. A ponieważ Osadnicy: Narodziny Imperium korzystają z tej samej mechaniki, tak więc zakochałem się w nich od "pierwszego zagrania".

Graficznie jest świetnie. Klimatycznie i z pomysłem. Mechanicznie wiele poprawiono - od czasów pierwowzoru. Tekst (osadnicy) zamiast ikon (51 stan) - często niezrozumiałych - jasno mówi co daną kartą można zrobić. I mimo, że czasem granie w Osadników przypomina układanie pasjansa w kilka osób, to jednak kombinowanie i tworzenie "komobosów' sprawia że gra jest przyjemna. Jeżeli dodamy do tego że gra się szybko, prosto można się nauczyć, dostajemy pozycję idealną na lata, wartą swej ceny.


Dobry, solidny produkt

Jestem raczej niedzielnym graczem, który kolekcjonuje karty, więc zapewne nie ocenię samego dodatku/cyklu pod kątem mechaniki. Niemniej jednak to co kieruje mnie aby nadal inwestować w dodatki do SW LCG to sentyment, oraz genialne grafiki. Nie wiem tylko dlaczego zrezygnowali z tekturowych pudełek, które fajnie prezentowały się na półce na rzecz, plastikowych.


W porządku, bez rewelacji

Szybka i bardzo losowa gra (choć czego można oczekiwać od kości). Lepiej kupić po przecenie, gdyż może znudzić się po kilku partiach.


Jak dla mnie ideał :)

Drugi obowiązkowy podręcznik dla każdego kto planuje prowadzić sesje w D&D 5/NEXT. Praktycznie każdy opisany potwór to pomysł na przygodę. Sam zakupiłem przed podręcznikiem mistrza podziemi i myślę, że to najlepsza kolejność.


Jak dla mnie ideał :)

O:NI to dla mnie gra idealna, więc zapewne niezależnie od tego jakie nowe karty wymyśli Trzewiczek i tak zakupię je na Rebelu. Ot, niewielkie powiększenie "arsenału" dla każdej frakcji i zapoczątkowanie możliwości budowy własnej talii frakcyjnej.


Jak dla mnie ideał :)

Słysząc same dobre opinie o piątej edycji postanowił sprawdzić. System obowiązkowy dla miłośników heroic fantasy. Wydanie na najwyższym poziomie - jak można było spodziewać się po Wizards of the Coast.


Jak dla mnie ideał :)

Kości są świetne. Klimatyczne, wyraźne a dla osób grających w Deadlands zestaw prawie obowiązkowy.


Jak dla mnie ideał :)

Deadlands to system jedyny w swoim rodzaju, Podręcznik jest świetnie napisany i daje sporo pomysłów na sesje. W tej cenie grzechem jest nie kupić.


Jak dla mnie ideał :)

Genialna karcianka. Cudowne wykonanie, grafiki na kartach są przepiękne i klimatyczne. W miarę proste i rozbudowane zasady. Produkt wręcz obowiązkowy dla miłośników gier karcianych i fanów gwiezdnych wojen.


Jak dla mnie ideał :)

Moją pierwszą przeszkoda przy nauce zasad NST był brak papierowego podręcznika. Nie lubię czytać z ekranu i też jak do tej pory nie mogłem zacząć przygody z tym bitewniakiem. Już nie wspomnę jak to wielka zalety kiedy podczas gry można swobodnie otworzyć książkę i sprawdzić zasady.


Dobry, solidny produkt

Fantasy Flight produkuje naprawdę solidne koszulki na karty. Ich stosunek ceny do jakości jest wręcz idealny, lecz wystawiam 4 ponieważ koszulki z "kolorowymi pleckami" z czasem się rozwarstwiają.


Jak dla mnie ideał :)

MtG nie ma słabych stron a Innistrad, pierwszy dodatek z nowego bloku wraz z nowymi kartami dodaje tej 18. letniej karciance dodatkowego uroku, a to dzięki klimatowi oddawanemu przez ilustracje na kartach - dla kolekcjonera set wręcz obowiązkowy.


Jak dla mnie ideał :)

Całkiem dobrze wykonany Deck Box, zamykany na rzep, o wiele lepszy niż te pionowe. To już moje drugie tego typu pudełko i jestem z niego bardzo zadowolony.