mehdi - recenzje

Dobry, solidny produkt

Woreczki jakie są każdy widzi. Pomagają uporządkować żetony/figurki, czy co tam innego macie, co się poniewiera, a poniewierać się nie ma. Szkoda tylko, że taka cena przy zaledwie dwóch sztukach, skoro można je kupić hurtem dużo korzystniej, no ale tak jak już ktoś wspomniał, trzeba zapłacić żeby mieć wszystko w jednym miejscu.


Dobry, solidny produkt

Genialne pudełko, dużo mieści, ładnie wykonane. Jedynym problemem jest tylko bardzo nieporęczne zamknięcie.


Dobry, solidny produkt

Pudełko takie solidne, pieseł taki fajny wow wow.
Jeden punkt mniej bo zamknięcie niewow (bardzo nieporęczne).


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajny stosunek jakości do ceny. To taki produkt, którego można kupić naprawdę dużo sztuk, bo jest tani, chroni koszulki, pomaga je uporządkować a jest przezroczysty, więc widać, jakie koszulki są w środku (nie trzeba pisać po opakowaniu/obklejać go). W miarę nieźle się zamyka (w przeciwieństwie do pudełka z Grumpy Catem albo Piesełem). Szkoda, że produkt nie jest nieco większy, ale cóż, nie można mieć wszystkiego ;)


Jak dla mnie ideał :)

Gra kupiona w zasadzie tylko ze względu na tematykę Pory na Przygodę, ale okazało się że jest świetna. Graliśmy do tej pory w dwie osoby (mam wrażenie, że bardziej sprawdzi się w większym gronie graczy), ale i tak doceniam ładnie połączoną bajkę z oryginalną grą.
Mocno frustrujący jest brak możliwości dokładnego potasowania kart (może rodzaj koszulek ma znaczenie, bo nasze się sklejają) oraz tak duża losowość.
Polecam zarówno fanom Pory na Przygodę jak i fanom Fluxxa :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Bardzo dobre koszulki w przełożeniu na cenę.


Dobry, solidny produkt

Bardzo solidne koszulki, jedyny mankament to hologram, według mnie zupełnie niepotrzebny. Czy komuś jeszcze się szybko palcują i przez to karty wyglądają jak brudne?


W porządku, bez rewelacji

Dobre tymczasowe rozwiązanie, jeśli musimy na szybko zabezpieczyć karty - w dalszej perspektywie nie zaufałabym tym koszulkom (może bezpodstawnie, bo w Dixicie wytrzymały naprawdę wiele i nic się z nimi nie stało).


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjna gra w ramach przerywnika od cięższej artylerii. Szybka rozgrywka, emocjonująca. Gra zmieści się wszędzie, także zdecydowanie warto zainwestować te paręnaście złotych i mieć karciankę, w którą można łupić nawet w ciasnym przedziale w pociągu ;).

Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Niesamowita gra. Pięknie wydana, niezwykle klimatyczna, ale trzeba przyznać - gracze muszę chcieć poczuć klimat. Ludzi niezainteresowanych czasami PRL-u w ogóle nie ruszy.
Po dłuższym czasie stwierdzam, że faktycznie, muszę dokupić Ogonek, bo sama Kolejka ma za mało kart ;).


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Zdecydowanie popieram pomysły innych komentujących z wielkim pudłem na wszystkie karty do Dixita, bo niestety, ale jak kupi się podstawkę, to już nie ma odwrotu od kupowania kolejnych, równie pięknych dodatków.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dixita nigdy za wiele :) Kolejny piękny zestaw kart!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

W gruncie rzeczy dzieci i tak z chęcią grają w podstawową wersję Dobble, ale ta jest jednak bardziej przystępna ze względu na łatwiejsze obrazki do nazywania :).


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Świetna gra, świetny podręcznik - reszta oczywiście zależy od MG i graczy, ale jeśli jedno i drugie jest co najmniej dobre, to mamy gwarancję na naprawdę fajnie spędzony czas :).


Zagadki zagmatwane na tyle, żeby niemożliwym było rozwiązanie ich, często dodany szczegół w opisie, który jest zupełnie niepotrzebny i ma tylko dezorientować. Niestety nie polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Nowe historie, niestety nadal na siłę zagmatwane tak, aby nikt przypadkiem nie zgadł o co chodzi. A szkoda, bo tak jak przy pierwszej części, nastawiałam się na coś fajnego.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Legendarne Story Cubes w cudownej, muminkowej odsłonie. Niezbędnik każdego fana bajki!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Piękne puzzle, dla fanów Wiedźmina zakup konieczny :)


Co tu dużo mówić - świat jest niesamowity. Cała reszta tak naprawdę zależy od MG, ale umiejętnie poprowadzone sesje zostają w pamięci przez długie lata, kiedy to aż trzęsie Cię ze strachu i nie wiesz, co się dalej wydarzy. Polecam chociaż raz w życiu zagrać w Cthulhu każdemu, naprawdę warto.


Pięknie wydana książka, bardzo ciekawy świat plus dość proste zasady to przepis na sukces! Bardzo miło wspominam sesje wolsungowe.