Dominiqa

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

5 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Pięknie balansuje podstawkę. Dzięki czemu tarcie do trzeciego starcia jest dużo pewniejsze niż wcześniej. Rozszerzenie podmienia niektóre karty z oryginału i dodaje nowe. Rzucenie przeszkód na pole walki może zarówno ułatwić bitwę jak i ja utrudnić, zależnie od typu przeciwnika.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Fajne rozwinięcie. Dodatek bardzo ładnie wpasowuje się w grę i ją uprzyjemnia. Dodatkowe zasady w żaden sposób nie wprowadzają zamieszania. Ciekawy pomysł.


Dobry, solidny produkt

Gra niezwykle losowa, jak się ma pecha w losowaniu, to drużyna najprawdopodobniej zginie już w trakcie pierwszej potyczki. Bardzo trudno jest wygrać z uwagi na kiepski balans między bohaterami a przeciwnikami. Mimo to, nie można przestać grać. Grałam zarówno w dwie jak i trzy osoby. Na kilkanaście rozgrywek udało nam się wygrać zaledwie raz, pomimo tego ciągle ciągnie nas na wyprawę. Chce się w to grać, bo po prostu sprawia to frajdę, niezależnie od czego czy się wygrywa czy nie, a to już o czymś świadczy...

Bardzo dużym minusem są nieścisłości między polską a oryginalną instrukcją, przeważnie niuanse słowne, ale robi to dużą różnicę.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Kupiony jako prezent dla fana Gwiezdnych Wojen oraz planszówek. W pewnych aspektach gra jest lepsza niż oryginał. Walki o planety i mgławice, frakcje oraz ogólny brak chłopów (zajmowanie łąk) sprawia, że trzeba bardziej główkować i dokładnie przemyśleć swój ruch, bo błąd może kosztować nas dużo punktów. Jedyne czego mi w tej grze brakuje, to znaczników, że przeszło się planszę punktową.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Raczej słaby

W swojej naiwności uważałam, że skoro gra jest opisana jako "pocket", to będzie można ją ze sobą zabrać w podróż. O ile faktycznie pudełko jest bardzo niewielkie, to z kolei pole gry już nie i np. w pociągu nie ma szans tego rozłożyć. To jest jednak najmniejszy problem "Prision Runa". Gra jest nudna, nie wciąga graczy, jakakolwiek taktyka jest całkowicie zbędna, zwłaszcza jak się gra w dwie osoby.


Red5

Liczba recenzji: 18

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 155

litowa88

Liczba recenzji: 5

Kiniolbanan

Liczba recenzji: 0

PanGrishu

Liczba recenzji: 1